قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303064
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ۲۰:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

مدير كل دفتر مديريت عملكرد وزارت تعاون ، كار و رفاه اجتماعي منصوب شد

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در متن این حکم آمده است : 

 نظر به مراتب تعهد، تخصص و شایستگی های علمی سرکار عالی، به موجب این حکم شما را به عنوان  « مدیر کل دفتر  مدیریت عملکرد » منصوب می نمایم.

سازمان های کارآمد، بخش قابل توجهی از موفقیت خود را مستلزم راهبری ضوابط مدبرانه قواعد مدیریت عملکرد هستند . رعایت این ضوابط ، محور فعالیت‌های سازمانهای پیشرو بوده، توقع به حق جامعه نیز معطوف به این مهم است که در سازمان های با ماموریت های اجتماع محور، سامان امور باید از چنان جانمایه‌ای برخوردار شود که از طرق مختلف بویژه با نظارت هوشمندانه؛ نقدپذیری، پاسخگوئی و مواجهه صادقانه با مخاطبان، مشارکت محوری، بکارگیری بهینه سرمایه ها، با حفظ حقوق مردم و رفع تبعیضات ناروا، نیل به روابط و مناسبات عادلانه انسانی، به نحو شایسته ای برقرار شود.

نظام مدیریت عملکرد، فرصتی فراهم می آورد تا عملکرد دستگاههای اجرائی در فضای سالم رقابتی بر اساس الگوهای روزآمد مدیریتی ارزیابی گردند که ثمره آن، افزایش رضایت و اعتماد عمومی جامعه است. بنابراین حرکت در مسیر مؤلفه های چون همسوسازی، انسجام بخشی و نیز راهبری امور اجرائی معاونتها و مدیریت های ستادی با واحدهای اجرائی و سازمانهای تابعه در یک فضای ارتباطی و تعاملی اثربخش؛ بهره گیری از شاخصهای مناسب به منظور اندازه گیری مطلوب وضعیت فعالیتهای وزارتخانه با اهداف و انتظارات مورد نظر و نیز سنجش میزان اثربخشی، رصد ، اعلام و ارائه بازخوردهای مناسب جهت اصلاح مسیر ارائه خدمات؛ تمهید ساز و کارهای مناسب جهت واقعی سازی و کارآمدسازی فرایند نظارت و ارزیابی ها در ابعاد شاخصهای عمومی و اختصاصی و پیش بینی تمهیدات لازم جهت تسهیل تعامل متقابل مخاطبان و دستگاه از اهم اولویت های سرکارعالی می باشد.

از درگاه ایزد منان ، توفیقات روز افزون شما را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و در  سایه توجهات حضرت ولی عصر ( عج) مسالت دارم.

گفتنی است رفیعی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع پلیمر ازدانشگاه صنعتی امیرکبیر ( پلی تکنیک تهران ) است و از سوابق کاری وی می توان به  مدیرکل دفتر امور طرح ها و تامین مالی وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و رئیس گروه صنایع پلیمری ، دفتر صنایع غیر فلزی وزارت صنعت ، معدن و تجارت اشاره کرد . 

 

 

 

 

 

 

 

 

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top