قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303077
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ۰۱:۱۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

قرآن نقشه راهنمای بشریت برای رسیدن به سعادت است

قم پرس ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در جمع برگزیدگان مقالات دوازدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی اظهار کرد: «قرآن و ایمان به وعده‌های الهی» موضوعی است که برای این همایش انتخاب شده، مبحثی ارزشمند که شاهد نگارش و ارسال مقالات متعددی هم با همین موضوع هستیم.
وی افزود: بر اساس احادیث اسلامی، فضیلت قرآن بر سایر سخنان و کتاب‌ها مانند فضیلت خدا بر سایر مخلوقات است، کلام خدا غنای مطلق است و دیگر سخن‌ها نیاز به قرآن دارند.
نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه موضوع همایش، ایمان به وعده‌های الهی است خاطرنشان کرد: لازم است به این مسئله توجه کنیم که خداوند صادق الوعد است و آنچه در قرآن عنوان شده به یقین محقق خواهد شد بنابراین ایمان به وعده‌های الهی محققانه است.
وی ادامه داد: ایمان انسان به آنچه که تجربه نمی‌کند همچون ایمان به آخرت، معاد و بهشت و جهنم و همین طور ایمان به روزی که آن را می‌بیند بخشی از وعده‌های الهی و محقانه به شمار می‌روند.
خاموشی با بیان اینکه جاری بودن وعده‌های الهی در سنت‌های الهی امری بدیهی است عنوان کرد: چنانچه مردمانی به سنت‌های الهی تمسک بجویند و به آنها معتقد باشند، رستگاری و سعادت دنیا و آخرت را برای خود خریده‌اند.
نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: قرآن یگانه راهنمای بشریت در زندگی پرفراز و نشیب دنیاست و ایمان و عمل به وعده‌های الهی، چراغ راه آدمی است.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top