قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303078
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

مدير كل اشتغال اتباع خارجي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي منصوب شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی متن  این حکم به شرح ذیل است :

نظر به شایستگی های علمی و عملی و مراتب تعهد، تدین و جدیت جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان « مدیر کل اشتغال اتباع خارجی »  منصوب می نمایم.
با عنایت به نقش موثر آن اداره کل در پیشبرد و نظارت بر اهداف سازمانی، انتظار دارم با جدیت، حسن تدبیر و در چارچوب سیاست ها و برنامه های اجرایی وزارت متبوع، بتوانید نسبت به ارائه راهکارهای اساسی جهت رفع موانع اجرای دقیق قوانین و مقررات بازدارنده‌ درباره اشتغال اتباع خارجی؛ بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های ‏قانونی موجود، علی الخصوص نظارت و اجرای بدون تنازل مواد (181)، (120 ) و (121) قانون کار ج.ا.ا؛ تقویت سطح همکاریهای موثر با واحدهای ذیربط وزارتخانه های کشور، امور خارجه و نیروی انتظامی جهت شناسایی، ساماندهی، کنترل مبادی ورودی و... ‏نیز اخراج نیروی کار غیر مجاز؛ تمهید ضوابط نوین جهت نظارت بر اشتغال اتباع خارجی در مشاغل مجاز و تقویت سطح همکاری با شرکای اجتماعی دولت جهت ترجیح نیروی کار داخلی به منظور بهبود وضعیت بازار کار از اهم اولویت های جنابعالی است.
از درگاه ایزد منان، توفیقات روز افزون شما را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و در  سایه توجهات حضرت ولی عصر( عج) مسالت دارم.
  گفتنی است ، ابراهیمی پیش از این در استانداری قم و بنیاد جانبازان فعالیت داشته و استاد دانشگاه امام علی (ع) نیز بوده است . 

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم



+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید




Scroll to Top