کد خبر: 303100
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ۱۳:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

بلوار امام علی(ع) پردیسان به‌ زودی به بهره‌ برداری می ‌رسد.

طلوعی خبر داد:

بلوار امام علی(ع) پردیسان به‌ زودی به بهره‌ برداری می ‌رسد.

تاریخ انتشار: دوشنبه 26 فروردين 1398|   بازدید: 2 |  

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: هم‌اکنون و با شروع سال 1398 پیمانکار پروژه بلوار امام علی (ع) پردیسان مشغول انجام کار می ‌باشد و در صورت مساعد بودن آب‌ و هوا، اجرای آسفالت و به دنبال آن بهره ‌برداری از پروژه انجام می‌گیرد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌ رسانی راه و شهرسازی استان قم، داوود طلوعی در خصوص پروژه‌های حوزه مسکن که در سال 1397 تحقق یافتند و چشم‌انداز برنامه‌های 1398 اظهار داشت: تعداد کل تعهد استان برای احداث مسکن مهر در کلان‌ شهر قم برابر با 43504 واحد بوده است که از این تعداد، تاکنون  تعداد42620 واحد تکمیل و افتتاح گردیده است.

وی با اشاره به این ‌که 295 واحد در سال 97 افتتاح گردید افزود: در حال حاضر و با شروع سال 1398 از میزان تعهد کل استان تعداد 884 واحد باقیمانده که 600 واحد آن در مراحل قضائی و 284 واحد نیز در مرحله ساخت و تکمیل می‌باشد.

طلوعی ادامه داد: 284 واحد باقیمانده شامل  پروژه 256 واحدی تعاونی مسکن مروارید سازان نوین و همچنین  28 واحد از پروژه تعاونی پیشگامان توسعه مسکن است.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان قم تصریح نمود: با تکمیل و تحویل 284 واحد باقی‌ مانده از مسکن مهر، در سال 1398 انشاالله شاهد جشن اختتام مسکن مهر استان خواهیم بود.

وی در خصوص پروژه بلوار امام علی(ع) پردیسان اظهار داشت: با رفع برخی از معارضات و موانع، عملیات اجرایی سرعت بیشتری گرفته و در حال حاضر 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

طلوعی افزود: بخش‌های قابل‌ توجهی از بلوار امام علی(ع) پردیسان آماده اجرای اسفالت است که در روزهای آتی و با مساعد شدن شرایط آب‌ و هوایی، اجرای آسفالت آغاز خواهد شد و امیدواریم به ‌زودی بهره‌ برداری از آن انجام گردد.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان قم در پایان بیان داشت: شوارع محله شش پردیسان نیز در سال گذشته توسط این اداره کل احداث و تکمیل ‌شده است و همشهریان در حال استفاده و بهره‌برداری از آن هستند.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top