قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303108
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ۱۷:۲۵
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

با حكم وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي - شفيعي - به عنوان - بازرس وزير - منصوب شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، متن حکم به شرح ذیل است:

جناب آقای حسن شفیعی
سلام علیکم؛
نظر به تعهد، دانش و تجربه ارزشمند جنابعالی در عرصه های مختلف اجرائی، به موجب این حکم شما را به سمت" بازرس وزیر" منصوب می نمایم.
با عنایت به تکثر و تنوع سازمانها، صندوق ها، هلدینگها و شرکتهای وابسته به خانواده بزرگ وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی و به منظور تحقق بخشی به اصل شفافیت و مبارزه هوشمندانه و پیش گیرانه با اشکال مختلف پدیده فساد و فراهم سازی زمینه انجام صحیح امور و نیل به وضعیت مطلوب، اساساً بازرسی های کارآمد، دقیق، عالمانه و بی طرفانه بیش از پیش ضرورت دارد. در این خصوص سوابق جنابعالی در ارتقاء فرایند تصمیم سازی و تصمیم گیری، بی گمان موثر واقع شده و این وزارت از نظرات، پیشنهادات و خدمات شما بهره مند خواهد شد.
امید است با بهره  گیری از کلیه ظرفیت های موجود و ایجاد هم افزائی و خلق فرصت های جدید، نسبت به تحقق ماموریت ها و مسئولیت های مربوطه در چارچوب نظام جامع تدبیر وزارتخانه و با هماهنگی بازرس ویژه اینجانب اقدامات موثر به عمل آورید.

از درگاه خداوند منان و ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) توفیقات روزافزون حضرتعالی را در خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران مسالت می نمایم.

گفتنی است: وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت است. از برخی سوابق وی می توان به مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت لیزینگ خودرو ، معاون حراست نهاد ریاست جمهوری، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره  شرکت سهامی حلال های صنعتی ایران، مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی،  نایب رئیس هیات مدیره شرکت سهامی اتمسفر ، مشاور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ساختمان بانک اقتصاد نوین،  نایب رئیس هیئت مدیره  شرکت الکترپمپ سرمایه گذاری نیرو و  قائم مقام مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد.


 

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top