قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303118
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ۲۲:۱۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

استفاده از هنر در معرفی ارزش‌ها و اعتقادات، از اهمیت به سزایی برخوردار است


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، سیدموسی حسینی کاشانی در نشست خبری هشتمین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین در جمع اصحاب رسانه که صبح دوشنبه بیست و ششم فروردین ماه 1398در سالن جلسات مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی برگزار شد، گفت: این جشنواره به همت مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد استان شروع به کار کرده و سعی بر این شده که متناسب با شهر مقدس قم و  ظرفیت و مطالبات اهالی فرهنگ و هنر صورت پذیرد.

حسینی کاشانی با بیان اهمیت جایگاه نماز در روایات دینی تاکید کرد: جایگاه نماز بر همگان روشن است و روایات فراوان در جهت اهمیت نماز اول وقت وجود دارد و با توجه به اینکه قم، مهد دینی و آیینی است، جشنواره هم باید متناسب با همین نگاه باشد.

وی در ادامه با اشاره به ترویج فرهنگ نماز گفت: ما می‌توانیم با ساخت و تولید محتوا به صورت همزمان در ترویج فرهنگ نماز استفاده کنیم که البته این موضوع از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در بیان تاثیرگذاری ابزار رسانه در جامعه عنوان کرد: در باب نماز و نیایش مطالب مختلف در مجالس گفته می‌شود، ولی گاهی تاثیرگذاری یک فیلم کوتاه و حتی عکس را نمی‌توان نادیده گرفت.

مهندس حسینی کاشانی با اشاره به اثربخشی فراخوان این دوره در سراسر کشور افزود: از سراسر کشور آثار ارسالی فراوانی به دبیرخانه جشنواره رسیده که امیدواریم آثار برتر پس از اختتامیه جشنواره به نگاه مخاطب برسد و در قاب تلویزیون و اکران در سینماها دیده شود.

سید موسی حسینی کاشانی در پایان صحبت‌های خود با اشاره به نگاه نو جشنواره به بخش فیلمهای موبایلی اظهار داشت: بخش فیلمهای موبایلی یک دقیقهای ویژه استان از ابتکارات نو این دوره از جشنواره نماز و نیایش است و تاثیرات این نوع محتوا را می‌توان در پخش و انعکاس آن در فضای مجازی دید و این کار می‌تواند توسط خود مردم نشر پیدا کند.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top