قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303226
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ۲۳:۵۰

ارتقای سطح سواد رسانه ای جامعه از بایسته های گام دوم انقلاب است

دکتر محمد رضا بهمنی

به گزارش خبرگزاری «حوزه»،دکتر محمد رضا بهمنی عصر امروز طی سخنانی در هم اندیشی مدرسان حوزوی سواد رسانه ای و فضای مجازی که به همت شورای هماهنگی نهادهای عالی حوزوی در سالن همایش های مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار شد، ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این همایش اظهار داشت: اجرای این گونه برنامه ها و هم اندیشی ها در حوزه ، بیش از هر چیز نشانه تحرک و پویایی و دغدغه مندی حوزویان است که نسبت به شرایط و اقتضائات جامعه و نیازمندی های مردم توجه جدی دارند.

وی با اشاره به مساله تقویت همراهی و همزبانی و هم نشینی با مردم از سوی حوزه های علمیه گفت: یکی از مسایل بسیار مهم در مسیر گام دوم انقلاب ، توجه به رسانه و فضای مجازی است و از این حیث اقدام نهادهای حوزوی در برگزاری این همایش و پیگیری مباحث بسیار ارزشمند و مبارک است.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین با اشاره به تحولات شتابان و پیچیده در عرصه رسانه های نوین و به خصوص شبکه های اجتماعی افزود: آن چه مهم است این که ما باید از ظرفیت عظیم فضای مجازی در راستای تحقق الگوی پیشرفت ایرانی و اسلامی و دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی ، نهایت استفاده را بکنیم و در این بین، نخبگان و فعالان حوزوی نقش بسیار مهمی می توانند ایفا کنند.

وی بیان داشت: ما باید بتوانیم قدرت انتخاب گری مردم در عرصه فضای مجازی را مبتنی بر معارف و آموزه های دینی و فرهنگ ایرانی – اسلامی ارتقا بدهیم و در این خصوص نیز حوزه های علمیه نقش کلیدی برعهده دارند.

بهمنی خاطرنشان کرد: به خصوص در روزگار کنونی، بازیگران جدیدی در زمینه رسانه های نوین و فضای مجازی، قد علم کرده اند که باید آن ها را جدی گرفت و به تحلیل درست و دقیقشان پرداخت.

وی گفت: برای ارتقای سطح همدلی و همزبانی حوزه با مردم می بایست به دنبال اجرای رویکردهای نوین باشیم که به ما چارچوب درستی در تحلیل قضایا بدهد.

رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت ارتقای سطح سواد رسانه ای در جامعه تاکید کرد و افزود: یکی از مباحث مهم ناظر به مناسبات مردم و حاکمیت و توجه به شرایط و اقتضائات زمانه است که در این باره نیز باید از ظرفیت عظیم حوزه و دانشگاه به درستی استفاده کرد.

۳۱۳/۸

 

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top