قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303233
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

نظام مندی انتقال کمک های مردمی به مناطق سیل زده

استاندار قم تاکید کرد:

نظام مندی انتقال کمک های مردمی به مناطق سیل زده

استاندار قم با بیان اهمیت نیاز سنجی در رابطه با مشکلات سیل زدگان در مناطق مختلف کشور، بر ضرورت نظام مندی انتقال کمک های مردمی به مناطق سیل زده تاکید کرد.
به گزارش قم پرس دکتر بهرام سرمست استاندار قم در مراسم جشن مهرورزی فعالان اقتصادی استان قم به استانهای سیل زده، حس همدردی و انسان دوستانه مردم را سرمایه ای بزرگ دانست و اظهار کرد:‌ قدر دانی از این سرمایه مردمی کاری دشوار و مسئولیت مدیران را در برابر این احساس خالصانه مردمی، دشوار می کند.
وی مدیریت صحیح کمک های مردمی به سیل زدگان را مورد تاکید قرار داد و افزود: باید با اولویت سازی و حرکت نظام مند و نیز شناسایی نیازهای مناطق سیل زده، برای هدایت صحیح و بدور از موازی کاری در ارسال کمک ها اقدام شود.
مقام عالی دولت در استان همچنین با اشاره به تلاش های شبانه روزی ستاد مدیریت بحران استان قم در مقابله با خسارات ناشی از سیلاب در ایام نوروز، خاطر نشان کرد: مدیران استان قم با همدلی و کار گروهی مشترک در انجام وظایف خود از هیچ تلاشی فروگذار نکردند.
لازم به ذکر است در این مراسم خیرین و فعالان اقتصادی استان قم بصورت حضوری و غیر حضوری کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به مردم سیل زده کشور تقدیم نمودند.
همچنین در پایان از سوی فعالان اقتصادی از استاندار قم به پاس زحمات و حمایت از فعالان اقتصادی در جمع آوری کمک به سیل زدگان کشور قدردانی شد.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top