قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303510
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

عملياتي شدن برنامه های راهبردی رونق تولید در استان قم يك ضرورت اساسي است

استاندار قم:

عملياتي شدن برنامه های راهبردی رونق تولید در استان قم يك ضرورت اساسي است

استاندار قم، با اشاره به برنامه هاي استان براي رونق بخشي به تولید، گفت: عملياتي شدن اين برنامه ها به ترتیب اولویت يك ضرورت اساسي است.
به گزارش قم پرس، دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، طي سخناني اظهار کرد: تکالیف دستگاه های مختلف در برنامه های راهبردی رونق تولید بايد به طور دقیق مشخص و مسیر عملیاتی آن نيز تبیین شود.
استاندار قم با اشاره به زمينه سازي صورت گرفته براي تدوين برنامه راهبردی یکساله رونق تولید در استان قم گفت: برنامه ریزی صحیح و رسيدن به خروجي مناسب در برنامه هاي اين حوزه نیازمند توجه به همه الزامات و نيازهاي آن است.
وي همچنين شناسایی، درک و بیان درست مسئله و رافع مشكلات بودن را از ویژگی های یک برنامه مناسب و كارشناسي شده دانست و تصريح كرد: برنامه هاي رونق توليد در مسير تدوين تا اجرا، بايد با مشاركت و همراهي تمامي دستگاه های مسئول انجام شود.
سرمست پیگیری و اجرایی شدن مصوبات مرتبط با رونق توليد را مورد تأكيد قرار داد و خاطرنشان كرد: دبيرخانه بايد روند اجراي برنامه ها و انجام مصوبات را به طور دقيق و مستمر رصد كرده و گزارشات لازم را از دستگاه ها مطالبه نمايد.
استاندار قم همچنين رصد مشكلات و موانع واحد های تولیدی استان را ضروري خواند و با تأكيد بر لزوم بهره مندي از ظرفيت نخبگان و تشكل هاي مرتبط با اين حوزه گفت: دستگاه ها بايد به دنبال راهكاري مناسب براي حل مشكلات و بهبود توليد در استان باشند.
لازم به ذکر است در این جلسه ضمن تصویب کلیات طرح راهبردها و برنامه های عملیاتی استان در حوزه رونق تولید، گزارش دستگاهها و كميته هاي فرعي ستاد تسهيل از ميزان تسهیلات پرداخت شده براي طرح ها و واحدهای توليدي ارائه شد.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top