قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303531
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۸:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

600 فقره سرقت در پرونده سارقان خودرو

600 فقره سرقت در پرونده سارقان خودرو

گروه استان ها-البرز- رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری اعضای باند سرقت خودرو و تجهیزات داخل خودرو با اعتراف به 600 فقره سرقت در این استان خبرداد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "محمد نادربیگی" در جمع خبرنگاران گفت: درپی افزایش سرقت تجهیزات داخل خودرو در مناطق مختلف استان البرز پیگیری موضوع به صورت ویژه دردستور کار پلیس آگاهی این استان قرارگرفت.
وی اضافه کرد: با تحقیقات بیشتر و تمرکز بر روی مناطقی که سرقت در آن ها رخ داده بود محرز شد که عمده این سرقت ها در اطراف بیمارستان ها و مراکز تجاری انجام شده است .

این مقام انتظامی گفت : با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی 3 نفر از اعضای باند سرقت خودرو وداخل خودرو دستگیر و به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شدند .

سرهنگ نادربیگی خاطرنشان کرد : متهمان دستگیر شده در بازجویی های ماموران به جرم خود مبنی بر 600 فقره سرقت شامل 150 فقره سرقت خودرو و 450 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کردند.

وی در خصوص شیوه سرقت ها گفت : اعضای این باند با پرسه زدن در اطراف بیمارستان ها و مراکزخرید ، خودروهای پراید را که فاقد تجهیزات ایمنی بود شناسایی کرده و با انتقال خودرو به مکان دیگری اقدام به سرقت تجهیزات داخل خودرو کرده و آن را رها می کردند.

سرهنگ نادربیگی افزود : متهمان اموال سرقتی را به قیمت کمتر از ارزش واقعی به 2 نفر مالخر فروخته که با پیگیری ماموران، آنها نیز شناسایی و دستگیر شدند .
وی با بیان این که ازمخفیگاه سارقان تعداد زیادی تجهیزات داخل خودرو کشف شد، گفت : شناسایی مال باختگان در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرار دارد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top