قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303540
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۰:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

تدابير هوشمندانه پليس و گسترش فرهنگ پيشگيري از عوامل مهم كاهش سرقت

تدابير هوشمندانه پليس و گسترش فرهنگ پيشگيري از عوامل مهم كاهش سرقت

گروه استان ها - چهارمحال و بختیاری – فرمانده انتظامي استان با اشاره به رسالت خطير پليس براي كاهش جرایم گفت: تدابير هوشمندانه پليس و گسترش فرهنگ پيشگيري از عوامل مهم كاهش آمار سرقت در جامعه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار"غلامعباس غلامزاده"در جلسه قرارگاه تشديد مبارزه با سرقت فرماندهي انتظامي استان گفت: اولين و مهمترين نكته در مقابله با سرقت شناخت دقيق عوامل وقوع اين جرم در جامعه است و بايد كارشناسان خبره پليس با استفاده از مباني علمي روش هاي نوين و بهينه را براي ناكام گذاشتن سارقان در ارتكاب اين جرم اجرایي كنند.

وی افزود: يكي ديگر از نكات مهم در اين بحث تكميل چرخه تحقيقات است به اين معني كه وقتي سارقي دستگير مي شود و مرتكب چندين فقره سرقت شده بايد پيگيري هاي انتظامي و قضائي تا كشف آخرين سرقت ادامه يابد.

سردار"غلامزاده" ادامه داد: مطلب ديگر توجه همكاران گرامي به اين نكته است كه اموال مكشوفه ازسارقان بايد به طور صحيح و سالم در مكان مناسب نگهداري و به مال باختگان تحويل گردد و اقدامات قضائي در اين روند بايد در نهايت تعامل با قوه قضائيه و با سرعت عمل و دلسوزي انجام گيرد.

وی كنترل دقيق محل هايي كه احتمال تردد سارقان و خريد و فروش اموال مسروقه وجود دارد را با اهميت دانست و گفت: اشراف اطلاعاتي بر محل هاي فروش ضايعات، اوراقي و تعميرگاه هاي وسائط نقليه، سارقان را در تنگنا قرار مي دهد و آمار كشف را افزايش مي دهد.

ارشدترين مقام انتظامي استان خاطرنشان كرد: استفاده از نگهبان محله و آموزش مردم نيز از عوامل مهم در پيشگيري از جرایم به ويژه سرقت است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در پايان با تقدير از زحمات و تلاش هاي كاركنان فرماندهي انتظامي استان جهت كنترل و كاهش جرایم به ويژه سرقت در سطح استان گفت: بايد كار جهادي را در همه امور نصب العين خود قرار دهيم همانطور كه رهبر فرزانه انقلاب نيز فرمودند: قطعا در سايه روحيه جهادي كارهاي بزرگ شدني هستند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top