قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303864
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۳۹
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل
نماینده مجلس:

سیل 135 هزار میلیارد ریال به کشاورزی خسارت زد

احمدعلی کیخا افزود: سیل اخیر به بخش های زراعی، باغبانی، دام ، طیور و آبزیان و بخش آب و خاک خسارت وارد کرده است.
وی ادامه داد: 153 مورد بیمه در بخش کشاورزی وجود دارد که پرداخت خسارت ها بر اساس میزان خسارت، ارزیابی ها و نوع محصولات صورت می گیرد.
وی از جبران خسارت به سایر بهره برداران بخش کشاورزی آسیب دیده که زیر پوشش صندوق بیمه کشاورزی نبوده اند، خبر داد و بیان کرد: بر اساس اعلام رییس جمهوری و وزیر جهاد کشاورزی، به بهره برداران بخش کشاورزی که بیمه نیستند و در عین حال بر اثر سیل خسارت دیده اند، طی دستورالعملی غرامت پرداخت می شود.
کیخا اظهار داشت: پرداخت بیمه از طریق صندوق بیمه محصولات کشاورزی براساس اولویت های تعیین شده خواهد بود و باید برای شرکت و مجتمع های کشت و صنعت و کشاورزان عادی تفاوت قایل شد.
رییس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پرداخت غرامت به کشاورزان از پانزدهم فروردین ماه آغاز شده است، گفت: باقی مانده غرامت ها به محض تکمیل ارزیابی ها توسط کارشناسان و متناسب با قراردادی که با بیمه گذاران و رقمی که در بیمه نامه کشاورز تعهد کرده، پرداخت می شود.
بارش های سیلابی در طول یک ماهه اخیر موجب درگیر شدن 26 استان با عواقب سیل شده و خسارتی زیادی را به بخش کشاورزی کشور وارد کرده است.
رییس کمیسیون کشاورزی مجلس و چند نفر از اعضای این کمیسیون در سفری به مهاباد عصر روز سه شنبه با فعالان بخش کشاورزی این شهرستان دیدار کردند.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top