قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 304330
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

10میلیارد تومان به استان های درگیر ملخ صحرایی اختصاص یافت

محمدرضا درگاهی افزود: اکنون بیش از یک هزار نفر از کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان ها درگیر مبارزه با ملخ صحرایی هستند.
وی ادامه داد: تقریبا بیش از 500 خودرو سم پاش کمک دار به مبارزه با ملخ های صحرایی اختصاص داده شده و امکانات لجستیکی توسط استانداران به خدمت گرفته شده است.
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با بیان اینکه در سطح ملی نیز، امکانات و اعتبارات لازم در اختیار مجموعه های سازمان جهاد کشاورزی استان ها قرار داده شده است افزود: وزارت کشور ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در فاز اول در اختیار جهاد کشاورزی قرار داد که در روزهای آینده بین هشت استان درگیر مبارزه با ملخ توزیع خواهد شد.
درگاهی با اشاره به اینکه چنین سطحی از هجوم ملخ ها در ایران بی سابقه است به کشاورزان توصیه کرد: در صورت مشاهده این حشرات، مراتب را به نزدیکترین مرکز جهاد کشاورزی منطقه خود اطلاع دهند.
وی روند مبارزه با ملخ صحرایی در جنوب کرمان را خوب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به نزدیکی جازموریان با مراتع و باغ های کشاورزان، تاکنون حمله ملخ ها به مزارع این خطه گزارش نشده است.
مبارزه با ملخ های صحرایی در سطح بیش از 60 هزار هکتار از زمین های جنوب استان کرمان خصوصا در مراتع حوزه تالاب بین المللی جازموریان توسط جهادگران سازمان جهاد کشاورزی و کمک نیروهای مردمی به طور ویژه اجرا شده است.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top