قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 304472
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۲۰:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

1150 مبلغ دینی از سوی سازمان اوقاف به سراسر کشور اعزام شدند


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین هادی شفیع‌زاده با اشاره به اعزام مبلغ توسط سازمان اوقاف و امور خیریه ویژه ماه مبارک رمضان اظهار داشت: طرح ضیافت الهی چند سالی است که ویژه ماه مبارک رمضان بوده و در بقاع متبرکه سراسر کشور اجرا می‌شود.
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه این طرح با هدف حضور چشمگیر زائرین در بقاع امامزادگان انجام می‌شود، گفت: به دلیل این حضور چشمگیر، معاونت فرهنگی سازمان اوقاف در این قصه ورود کرده و یک برنامه فرهنگی تبلیغی را با محتوای طرح ضیافت الهی ارائه داده است.
وی با اشاره به برنامه‌هایی که در قالب طرح ضیافت الهی انجام می‌شود، عنوان کرد: یکی از این برنامه‌ها اعزام مبلغ بوده که برای ماه رمضان امسال 1150 مبلغ از قم به امام زادگان یا مناطق محروم سراسر کشور اعزام شدند.
شفیع‌زاده ادامه داد: در کنار اعزام مبلغ از قم، همچنین از ظرفیت مبلغان بومی که قریب 1800 نفر هستند در این طرح استفاده می‌شود، این مبلغان عمدتاً روزهای پنجشنبه و جمعه‌ ماه مبارک رمضان در امامزادگان کل کشور به‌صورت فشرده دعوت به کار می‌شوند، این افراد طلبه‌هایی هستند که در شهرهایشان مستقر هستند که اصطلاحاً به آن‌ها مبلغ بومی می‌گویند.
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه برپایی خیمه‌های معرفت را یکی دیگر از برنامه‌های طرح ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان عنوان کرد و افزود: در این برنامه کارهایی ازجمله مشاوره و کار با کودک در حال انجام است و برنامه‌ریزی‌شده که از ظرفیت مبلغان در خیمه‌های معرفت استفاده شود.
وی برگزاری جلسات تفسیر قرآن کریم و نهج‌البلاغه را از دیگر برنامه‌های طرح ضیافت الهی عنوان و تصریح کرد: اساتید مجرب تفسیر که قریب به 62 نفر هستند در31 استان مستقرشده‌اند و به امر تفسیر در امامزادگان می‌پردازند.
شفیع‌زاده یکی دیگر از برنامه‌های طرح ضیافت الهی را انس با قرآن کریم و دعا عنوان کرد و گفت: برای این منظور، دوره آموزشی فشرده‌ای را در تاریخ دوازدهم و سیزدهم اردیبهشت‌ماه در مجتمع شاه سید علی برگزار کردیم که در این دوره اساتید دعوت‌شده با هدف ارتقای سطح تبلیغی در زمینه تدبر در قرآن و نهج‌البلاغه اقدام به امر تبلیغ می‌کنند.
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان برگزاری ویژه‌برنامه لیالی قدر در جوار امامزادگان، جزء خوانی و برپایی سفره‌های ساده افطاری را از دیگر برنامه‌های طرح ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top