قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 304501
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۶:۰۷
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

هیات ایرانی در مجمع جهانی کاهش خطرپذیری بلایا شرکت می کند

علی بختیاری با اعلام این مطلب افزود: این مجمع در نظر دارد یک جنبش قوی و پایدار برای کاهش خطرپذیری بلایا در سراسر جهان ایجاد کند که منجر به افزایش مسئولیت و تقویت تاب آوری حوادث در جوامع می شود.
وی تاکید کرد: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته برای حضور موثر و ارائه دستاوردها و توانمندی های کشورمان در زمینه مدیریت بحران، جمهوری اسلامی ایران در راس هیاتی به ریاست اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و با حضور نمایندگانی از کارگروه ها و دستگاه های همکار در این نشست حضور می یابند.
مدیرکل روابط عمومی سازمان مدیریت بحران کشور تصریح کرد: این مجمع از جمله نشست های مهم جهانی در حوزه کاهش خطرپذیری بلایا است که با حضور نمایندگان اکثریت قریب به اتفاق کشورهای دنیا برگزار می شود و در حاشیه آن نشست های تخصصی با حضور وزرای کشورهای شرکت کننده، نمایشگاه اقدامات کشورها، جشنواره فیلم حوادث و کارگاه ها و نشست های تخصصی متعددی برنامه ریزی شده است.
بختیاری گفت: علاوه بر ایراد نطق رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در نشست عمومی، ملاقات با دستیار دبیرکل، رئیس آژانس توسعه همکاری های سوئیس و روسای برخی هیات های کشورهای شرکت کننده از دیگر برنامه های هیات ایرانی در این اجلاس است.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top