کد خبر: 304634
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۰۸
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

جایگاه کشوری وشوو قم 10 پله ارتقا یافت

جواد محمد زاده توجه به رده سنی پایه را از جمله اولویت های این هیات ورزشی دانست و افزود: چندین سال است که در رده های سنی پایه در رشته وشوو در استان کار نشده بود که با تغییر مدیریت این هیات، بار دیگر توجه به رده سنی پایه در صدر برنامه ها قرار گرفت.
وی با بیان اینکه با اقدام های صورت گرفته شاهد ارتقای سطح کیفی وشووکاران نونهال و نوجوان استان هستیم اظهار داشت: آماده سازی برای حضور قدرتمند در دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی ایران که در رده های سنی متولدین 83 تا 87 برگزار می شود، در دستور کار قرار گرفته که برگزاری دوره های آموزشی و مسابقات قهرمانی استان دراین راستا برنامه ریزی شده است.
رئیس هیات وشوو قم ادامه داد: برنامه های متنوع آموزشی و استعدادیابی ووشوکاران رده پایه استان در دو بخش پسران و دختران زیر نظر مدرس های فدراسیون پیش بینی شده که برگزاری جام قهرمانی استان با عنوان جام رمضان یکی از این برنامه می باشد.
وی با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی استانی جام رمضان گفت: این مسابقات در چهار رده سنی و در دو بخش تالو و ساندا با حضور 100 ورزشکار در وزن ها 22- ، 27- ، 30-، 33- ، 36- و 39- کیلوگرم در رده سنی نونهالان و اوزان 35-، 39-، 42-، 45-، 48-، 52-، 56- و 60- کیلوگرم در رده سنی نوجوانان برگزار شد.
محمد زاده ادامه داد: این مسابقات که در 20 اردیبهشت ماه در خانه وشوو استان ترتیب یافت، با معرفی نفرات برتر و اهدای لوح قهرمانی به کار خود پایان داد.
900 ورزشکار، بیش از 40 مربی حرفه ای و بیش از 20 باشگاه ووشو در قم فعالیت دارد.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top