کد خبر: 304657
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

مردم ایران در برابر تهدیدهای آمریکا تسلیم نمی شوند

روزنامه اردو زبان «اکسپرس» در سرمقاله ای با عنوان جنگ روانی آمریکا علیه ایران، نوشت: مواضع تهران درباره اقدامات تحریک آمیز واشنگتن درست است و در حقیقت آمریکایی ها با تشدید حضور نظامی در خلیج فارس در صدد افزایش جنگ روانی علیه مردم ایران هستند.
در این سرمقاله آمده است: مظلوم نمایی ظاهری رژیم صهیونیستی مانند گرفتن ماهی از آب گل آلود است، صهیونیست ها در حقیقت آتش بیار معرکه هستند.
اکسپرس نوشت: تمام دنیا می داند که آمریکا و اسرائیل یک جان در دو کالبد هستند، دخالت صهیونیست ها در تنش های اخیر خاورمیانه هدفی جز توطئه برای بروز جنگ ندارد بلکه آنان از حامیان اصلی رویارویی آمریکا با ایرانیان نیز هستند.
به نوشته این روزنامه پاکستانی؛ اقدامات ترامپ ممکن است درگیری نظامی در منطقه ایجاد کند اما مردم ایران به عنوان یک کشور قدرتمند در منطقه، هرگز تسلیم این فشارها نشده چون آنان از نفوذ بالایی در کشورهای منطقه برخوردار هستند.
اکسپرس افزود: ایرانیان تجربه زیادی از جنگ دارند و می دانند که چطور باید از منافع ملی خود دفاع کنند.
روزنامه اردو زبان «نوای وقت» چاپ شهر اسلام آباد نیز در گزارشی به قلم «محمد اسلم خان» نوشت: به رغم تهدیدهای صریح آمریکا بروز جنگ در منطقه امکان پذیر نیست.
در این گزارش آمده است: آمریکایی ها باید بدانند که هر نوع تهاجم علیه ایران و یا رویارویی در خلیج فارس از سوی متحدان تهران در منطقه بی جواب نخواهد ماند.
نوای وقت نوشت: آمریکایی ها که هرگز از اقدامات غلط خود احساس شرمندگی نمی کنند، این بار نیز می خواهند چنین رفتاری را در تاریخ ماندگار سازند.
به نوشته این روزنامه اردو زبان، اتهامات اخیر واشنگتن علیه تهران تمسخر آمیز است، باید بررسی کرد که آمریکایی ها برای منافع چه کسانی به دنبال جنگ در منطقه است.
در این گزارش آمده است: سکوت سازمان ملل، نهادهای حقوقی بین المللی و گروه های به اصطلاح بشردوستانه در برابر رویکرد دوگانه آمریکا فجائع عراق و تجاوز به دیگر کشورها را به بار آورده است.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top