قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 304826
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰

تلاش عده ای برای ایدئولوژی زدایی از نظام آموزش و پرورش - امروز وضعیت خوبی در مهدکودک ها نداریم

حجت الاسلام سیدحسین مومنی-معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان

حجت الاسلام سید حسین مومنی در  گفت وگو با خبرنگار«حوزه» در اصفهان پیرامون فعالیت مبلغین مدارس امین در ایام ماه مبارک رمضان اظهار کرد: با توجه به اینکه دشمن تمرکز خود را بر روی هجمه فرهنگی علیه نوجوانان و جوانان قرار داده است، باید آرایش تبلیغی خود را در  عرصه جنگ نرم تغییر بدهیم و به سمت و سوی کودکان و نوجوانان و حتی سنین مهدکودک ها ببریم.

وی با اشاره به مطالب و صحنه هایی که از دل برخی از مدارس آموزش و پرورش چندی پیش در فضای مجازی منتشر شده بود، گفت: چنین اتفاقاتی به ما هشدار می دهد که متولیان امر تبلیغ دینی در کشور، خاصه حوزه های علمیه آگاه باشند و از روش های تبلیغی خود به شکل سنتی خارج شوند و بیشتر بر روی مسائل نوجوانان و آموزش و پرورش متمرکز شده و حتی دراین مسیر با نمایندگان مجلس و وزرای مربوطه در سطح کلان صحبت و رایزنی شود.

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان تصریح کرد: ورود مبلغین وروحانیون کاربلد، متخصص و فاضل به مدارس آموزش و پرورش کاملا احساس می شود تا این خلاء را پر کنند و آنجایی که  طرح هایی چون طرح مدارس امین اجرا شده، نتایج خوبی حاصل شده است.

وی ابراز کرد: در حال حاضر قریب به یکصد مبلغ اعم از مبلغ خواهر و برادر، در قالب مبلغین مدارس امین با معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان همکاری دارند که در سطح مدارس استان و خاصه شهر اصفهان مشغول فعالیت هستند و با حضور مستمر و موثر خود در مدارس به صورت تمام وقت، رابطه خوبی را با دانش آموزان و نوجوانان برقرار کرده اند.

حجت الاسلام مومنی ابراز کرد:  اگر بتوانیم بودجه های تبلیغی را تا حد امکان به سمت تبلیغ و تبیین مسائل دینی در سطح دانش آموزان معطوف کنیم کاری بس بزرگ صورت گرفته و سرمایه گذاری فوق العاده ای برای آینده است.

* مسائل نوجوانان و جوانان در رأس اطلس تبلیغی قرار دارد

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان خاطرنشان کرد: امروز وضعیت خوبی در مهدکودک ها نداریم و به نظر می رسد آرایش فرهنگی ما در جنگ نرم در جهت خنثی سازی اقدامات دشمن مناسب و موثر نیست.

وی بیان کرد: تمرکز و توجه به سنین نوجوان جامعه و دانش آموزان و هجمه های فرهنگی که این سنین با آن دست به گریبان هستند، خلائی است که باید توسط مبلغین و متولیان امر فرهنگ و تبلیغ دین پر شود، چرا که مسائل نوجوانان و جوانان در راس اطلس تبلیغی قرار دارد.

حجت الاسلام مومنی با تاکید براینکه تغییر رویکرد از اعزام های تبلیغی به شکل سنتی به سمت و سوی اعزام به سوی مدارس آموزش و پرورش و گعده های نوجوانی امروز یک ضرورت است، گفت: متولیان امر باید تبلیغ در کشور باید به این نکته توجه داشته باشند.

*تلاش عده ای برای ایدئولوژی زدایی از نظام آموزش و پرورش

وی اذعان کرد: امروز تاثیر تبلیغ دین در فضای جنگی جدید(عرصه جنگ نرم) نیازمند تغییر تاکتیک و آرایش عملکردی است که باید متناسب با هجمه دشمن بر روی رده سنی نوجوانی و مدارس آموزش و پرورش طراحی شود.

وی افزود: متاسفانه برخی افراد اعم از مدیران، معلمان و متولیان به زعم خود درصدد ایدئولوژی زدایی از نظام آموزش و پرورش هستند، اما باید بدانند اگر دین در صحنه آموزش و پرورش و سطوح نوجوانان و جوانان شکست بخورد، موجب شکست تمام ارزش های اخلاقی و انسانی خواهد شد.

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه هرگز نمی توان دین را از صحنه جامعه حذف کرد و انتظار ارتقا و رشد ارزش های اخلاقی را داشت، یادآور شد: این تصور غلطی است که برخی افراد در داخل کشور دارند.

انتهای پیام

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top