آخرین اخبار

کد خبر: 305120
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۰۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

اهتمام جدی دستگاههای اجرایی استان برای اجرای کامل قانون جامع ایثارگران - روحیه ایثارگری مردم پشتوانه قدرت و امنیت کشور است

استاندار قم تاکید کرد:

اهتمام جدی دستگاههای اجرایی استان برای اجرای کامل قانون جامع ایثارگران/ روحیه ایثارگری مردم پشتوانه قدرت و امنیت کشور است

استاندار قم با اشاره به احصاء وظیفه دستگاههای اجرایی در قانون جامع ایثارگران، بر لزوم تلاش و اهتمام جدی مدیران برای اجرای کامل این قانون شد.

به گزارش قم پرس دکتر بهرام سرمست در اولین جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران استان که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به مجاهدت های جانبازان و ایثارگران طی ۴ دهه انقلاب اسلامی، بر انجام اقدامات و خدمات عملی در ارتباط با این قشر تاکید کرد.

استاندار قم با بیان ضرورت حفظ ارزش های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اضافه کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از وظایف مهم شورای هماهنگی امور ایثارگران قم است و این شورا می تواند زمینه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت را جهت امنیت و توسعه آینده کشور ایجاد کند.

سرمست به روحیه ایثارگری در بین ملت های مختلف بعنوان یک نقطه استراتژیک اشاره و اظهار کرد: در فرهنگ ملل این روحیه مردم پشتوانه قدرت و امنیت یک کشور است.

وی مردم را مهمترین و بزرگترین سرمایه انقلاب اسلامی در برابر توطئه ها و تهدیدات دشمنان خارجی دانست و تصریح کرد: روحیه ایثارگری و شهادت طلبی از ویژگی های اخلاقی برجسته ملت ایران است.

سرمست وظیفه دستگاه های اجرایی بر مبنای قانون جامع ایثارگران را مورد توجه قرار داد و گفت: دستگاه های اجرایی موظف به اجرای کامل این قانون در فرآیندهایو سازمانی و اداری هستند.

استاندار قم با تاکید بر جایگاه شورای هماهنگی امور ایثارگران در راستای ترویج فرهنگ ایثار، ادامه داد: این شورا باید حلقه وصل بین جامعه ایثارگری و دستگاه های اجرایی باشد و پیشنهادات اصلاحی ایثارگران را در شورا بررسی و پیگیری کند.

استاندار قم همچنین حماسه آزادسازی خرمشهر را یاد آور شد و خاطر نشان کرد: آزاد سازی خرمشهر نقطع عطفی در تثبیت غرور ملی در بین ایرانیان بود و با گذشت زمان بر عظمت و شکوه این حماسه افزوده می شود.

 


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top