آخرین اخبار

کد خبر: 305501
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

واژگونی تریلر حامل 20 هزار لیترسوخت هواپیما در قزوین

واژگونی تریلر حامل 20 هزار لیترسوخت هواپیما در قزوین

گروه استان ها- قزوین- رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس قزوین از واژگونی یک دستگاه تریلر حامل سوخت هواپیما در جاده قدیم "قزوین- رشت" خبر داد.

سرهنگ دوم "رحیم خامدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، در تشریح این خبر اظهار داشت:در ساعت 10:13 روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره واژگونی در جاده قدیم قزوین- رشت بلافاصله ماموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران مشخص شد یک دستگاه تریلر تانکر دار حامل 20 هزار لیتر سوخت هواپیما در حاشیه جاده واژگون و بلافاصله نیز عوامل آتش نشانی برای پیشگیری از خطرات احتمالی در صحنه حاضر شدند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس قزوین اضافه کرد: خوشبختانه این سانحه رانندگی مصدوم و فوتی نداشته و با تلاش پلیس و عوامل امداد و نجات آتش نشانی با توجه به جاری شدن سوخت بنزین در جاده و حاشیه راه با مسدود کردن مقطعی جاده در چندین نوبت و روان سازی ترافیکی به جهت جلوگیری از ترافیک به مدت 4 ساعت، جاده ایمن سازی شد.

.سرهنگ دوم خامدی در پایان تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه استان علت این سانحه را عدم توانایی وکنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در سر پیچ از سوی راننده تریلر اعلام کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top