آخرین اخبار

کد خبر: 305793
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ۲۰:۵۰
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

دومین طلای مرادی در مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا چین

در مرحله پایانی مسابقات دوو میدانی جایزه بزرگ آسیا نمایندگان ایران به یک مدال طلا و دو مقام چهارمی رسیدند.

به گزارش جی پلاس؛ در مرحله پایانی مسابقات دو و میدانی جایزه بزرگ آسیا که عصر امروز (جمعه) ۱۷ خرداد ماه در چونگ کینگ چین برگزار شد نمایندگان دو ومیدانی ایران به یک مدال طلا و دو مقام چهارمی دست یافتند.

 

در ماده ۸۰۰ متر امیر مرادی دونده شایسته دوومیدانی ایران با رکورد ۱:۴۹.۹۹ دقیقه اول شد و با رفتن رو سکوی نخست این رقابت، جایزه یک هزار و پانصد دلاری را هم گرفت. وی در مرحله نخست که روز سه شنبه برگزار شد با زمان ۱:۴۹.۴۹ دقیقه به عنوان نخست رسیده بود. مرادی با کسب دومین مدال طلای خود در ماده ۸۰۰ متر این مسابقات سه هزار دلار جایزه کسب کرد.

عبدالرحیم در زاده دیگر نماینده ایران در ماده ۸۰۰ متر باز هم به مقام چهارمی رسید. درزاده که در مرحله نخست با زمان ۱:۵۱.۴۵ دقیقه چهارم شده بود در مرحله پایانی نیز با ثبت زمان ۱:۵۳.۲۱ دقیقه به همین مقام دست یافت.

شاهین مهردلان پرتابگر وزنه دو و میدانی ایران در رقابت با رقبای خود با پرتابی به طول ۱۸.۳۵ متر سکوی این مسابقات را از دست داد و به عنوان چهارمی بسنده کرد. مهردلان در دور نخست این مسابقات با رکورد قابل قبول ۱۹.۰۹ متر سوم شد و جایزه پانصد دلاری نیز کسب کرد.

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top