قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 305979
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۴۰

انعقاد تفاهم نامه همکاری ستاد مبازه با مواد مخدر و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران

انعقاد تفاهم نامه همکاری ستاد مبازه با مواد مخدر و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه»، نشست مشترک معصومه ظهیری، معاون فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و سردار سعید منتظرالمهدی، معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر، پیش از ظهر امروز چهارشنبه 22 خردادماه 1398 با هدف امضای تفاهم نامه همکاری مبارزه با اعتیاد به مدت 2 سال بین این دو نهاد برگزار شد.

این تفاهم نامه در راستای همکاری های آموزشی، فرهنگی و اجرایی بین دو نهاد به امضا رسید.

در این تفاهم نامه اتخاذ تصمیمات مناسب در راستای بهره گیری از ظرفیت های موجود علمی، تحقیقاتی، تبلیغی و آموزشی در جهت اجرای برنامه های مصوب ستاد در عرصه های پیشگیری، اطلاع رسانی، آگاه سازی و توانمندسازی مورد تفاهم قرار گرفت.

همچنین مقرر شده دوره های مقدماتی و تکمیلی تربیت کادر متخصص پیشگیری از اعتیاد ویژه دانش آموختگان طلبه خواهر در مدارس علمیه کشور  به جر 3 استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی برگزار و ارائه آموزش های پیشگیرانه توسط این کادر به سایر طلاب مدارس علمیه خواهران نیز صورت بگیرد.

ایجاد شبکه معین پیشگیری و آموزش مستمر کادر متخصص پیشگیری از اعتیاد و همکاری مشترک در تهیه، تدوین، تولید و انتشار محتوای مکتوب و دیجیتال فرهنگی با موضع پیشگیری از اعتیاد نیز از دیگر بندهای این تفاهم نامه همکاری بود.

برگزاری همایش های علمی از جمله نقش دین و معنویت در پیشگیری از اعتیاد با محوریت زن و خانواده ، همکاری با سایر دستگاه ها از جمله آموزش و پرورش برای اعزام مبلغات آموزش دیده در حوزه پیشگیری از اعتیاد به مدارس دخترانه سراسر کشور و همین طور تجلیل از فعالان و الگوهای برتر در حوزه پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در اجلاس های سراسری نیز از دیگر عناوین مورد توافق در این تفاهم نامه بود.

۳۱۳/۵۸

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top