قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306043
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۰۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

افزایش فعالیت شبکه ریلی در شمال‌غرب

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، علی خدایی شامگاه پنج شنبه در حاشیه افتتاح پروژه فیدر تخلیه و بارگیری در ایستگاه بناب، در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه آمار حاکی از آن است که فعالیت شبکه ریلی کشور در منطقه شمال‌غرب افزایش داشته است، افزود: یکی از مهم‌ترین پروژه‌های ریلی کشور در برهه کنونی، دو خطه کردن راه‌آهن زنجان به تهران است که هم‌اکنون کارگاه‌های این پروژه فعال است.

وی با یادآوری اینکه میزان فعالیت کارگاه‌های پروژه دو خطه کردن راه‌آهن زنجان به تهران به میزان تزریق منابع بستگی دارد، تصریح کرد: پروژه دو خطه کردن راه‌آهن زنجان به تهران در چهار قطعه در حال اجرا بوده و میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه در قطعات مختلف نیز متفاوت است اما میانگین پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد است.

مدیرکل راه‌آهن شمالغرب کشور با اشاره به حرکت روزانه، ۲۵ رام قطار در مسیر ریلی شمالغرب کشور، گفت: این قطارها روزانه بیش از ۷ هزار مسافر را جابه‌جا می‌کند.

خدایی با تاکید بر اینکه آنچه امروز در اولویت همه برنامه‌های این حوزه قرار دارد، بحث توسعه شبکه ریلی بوده که در همین راستا شاهد افتتاح دو فیدر در ایستگاه بناب هستیم، ادامه داد: ایستگاه بناب یک ایستگاه باز بین‌المللی بوده و بی‌تردید راه‌اندازی دو فیدر در این ایستگاه به توسعه بیش از پیش آن کمک خواهد کرد.

وی با بیان اینکه برای افتتاح دو فیدر در ایستگاه بناب اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است، اظهار کرد: بی‌شک موضوع حمل و نقل یکی از دغدغه‌های همیشگی فعالان و واحدهای اقتصادی بوده و به همین خاطر با افتتاح دو فیدر در ایستگاه بناب، فعالان اقتصادی از مزایای این پروژه در عرصه تسهیل در امر حمل و نقل برخوردار خواهند شد.

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4640091/افزایش-فعالیت-شبکه-ریلی-در-شمال-غرب+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top