قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306089
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۱۷
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

آغاز ارائه خدمات الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی ویژه اعضای نظام مهندسی قم

مهندس امین مقومی اظهار داشت : خدمات ثبت الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی سال 97 ، ویژه مهندسان و کاردان های دارای پروانه اشتغال تا پایان سال97 ، از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم ارائه می شود.

وی گفت : ارائه خدمات ثبت الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی به مهندسان عضو ، همانند سال های گذشته و در راستای تسهیل و تسریع در انجام امور مالیاتی و همچنین حفظ شئونات مهندسان سازمان صورت می گیرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با بیان اینکه در سال گذشته تعداد بیش از هزار و 800 نفر از مهندسان از خدمات ثبت الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی بهره مند شدند افزود: در سال جاری نیز خدمات ثبت الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی به مدت 10 روز و با استقرار چهار باجه پیشخوان ، یک باجه راهنما در ساختمان شماره دو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم واقع در بلوار امین نبش کوچه 8 دایر است .

مقومی ادامه داد : مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم می توانند تا 31 خرداد در دو نوبت کاری ، صبح ها از ساعت 8:30 الی 13 و عصرها نیز از ساعت 14:30 الی 18:30 به محل ساختمان شماره دو سازمان مراجعه کنند.

وی گفت: مراحل ثبت الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی برای مهندسان عضو ؛ رایگان و بر عهده سازمان بوده که مهندسان قبل از مراجعه می بایست اطلاعات اقتصادی خود را در سامانه تکمیل کنند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با بیان اینکه امکان پرداخت مالیات به صورت نقد و اقساط در چهار مرحله نیز فراهم است اضافه کرد : مهندسان در مراجعه به سازمان برای تکمیل و ارائه فرم اظهارنامه مالیاتی باید مدارکی همچون برگه قطعی مالیات سال 1396 اخذ شده از دارایی برای کسانی که در سال گذشته اظهارنامه مالیاتی ارسال نموده اند،کد رهگیری پیش ثبت نام کد اقتصادی،کد ملی، کد پستی مندرج در قبض تلفن آدرس اعلام شده به حوزه مالیاتی خود در زمان تشکیل پرونده مالیاتی و تکمیل فرم پیش نویس ثبت اظهارنامه مالیاتی اعضای نظام مهندسی عملکرد سال 97 را به همراه داشته باشند.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top