کد خبر: 306161
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ۲۰:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

جلسه شورای طبقه بندی با حضور قضات ناظر زندان دراردوگاه حرفه آموزی وکاردرمانی قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم ، جلسه شورای طبقه بندی با حضور قضات ناظر زندان حجت الاسلام دادور و عظیمی ، قربانی  ریاست و مسئولین ستادی در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی برگزار گردید .

در این جلسه ابتدا قربانی ریاست اردوگاه  ضمن  خیر مقدم  از تعامل انجام شده با دفتر نظارت و قضات ناظر زندان و مساعدت ، تسهیلات اعطایی به مددجویان تقدیر و تشکر کردند. در ادامه گزارش اجمالی در خصوص ساخت و احداث کارگاههای اشتغال ، مجتمع فرهنگی، بند دانا  ، قرنطینه سلامت بدو ورود در حال احداث اظهار داشتند درجهت کاهش آسیب ها و کاهش جمعیت کیفر ی در اردوگاه گامهای خوبی برداشته شده است که در این راستا با تدابیر حجت الاسلام تهامی مدیر کل زندانهای استان و همکاریها و مساعدتهای  قضایی  زمینه اشتغال  حدود   ۴۰درصد  مددجویان بوجود آمده است که  که ان شاء الله در آینده نزدیک ۸۰ تا ۱۰۰  در صدزمینه  اشتغال  زندانیان اردوگاه فراهم خواهد شد. همچنین اظهار نمودند :   اشتغال  و پر کردن اوقات فراغت زندانیان باعث شده تا  تخلفات و آسیب های پر خطر در زندان  از جمله نزاع و درگیری و استعمال مواد و…  کاهش چشمگیری داشته  است .

در این جلسه حجت الاسلام دادور دادیار ناظر زندان   :  از  حجت الاسلام تهامی مدیر کل زندانهای استان، ریاست و مسئولین اردوگاه به پاس خدمات ارزنده دز زمینه های حقوق شهروندی،تکریم ارباب رجوع با توجه به تمهیدات بعمل آورده در زمینه های ملاقات حضوری ، خصوصی و کابین ملاقات  به خصوص زمینه ایجاد اشتغال تعداد کثیری از زندانیان و از نگرش به وجود آمده که همان خدمت رسانی به خلق خدا بوده  تقدیر و تشکر کردند .همچنین  عظیمی دادیار ناظر زندان : بر ارتباط و تعامل با سه ضلع اصلی که همان مساعدتهای قضایی –مسئولین اردوگاه-مسئول بنگاه تعاون در جهت توسعه اشتغال   زندانیان تاکید کردند .

قابل ذکر است در حاشیه جلسه مذکور قضات ناظر زندان دادور و عظیمی در معیت قربانی رئیس اردوگاه از بند دانا ، سالنهای اشتغال قالی بافی اندرزگاه یک و اندرزگاه دو ،همچنین  از فرایند ساخت قرنطبنه جدید بازدید نموده   ودر فضای صمیمی و چهره به چهره  با زندانیان  به گفتگو پرداخته و به صحبتهای آنان استماع نمودند .


شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید  www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top