قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306163
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۱۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

قاچاق کالا و ارز نکته بارز در جنگ اقتصادی است

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، حبیب الله خجسته‌پور شامگاه یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه بازرسی استانداری، حوزه‌ای است که لازم است تا بروز رسانی جامع از حیث ارزیابی دستگاه‌ها و رسیدگی به شکایات و رصد عملکرد مدیران به صورت مداوم در آن لحاظ شود، تاکید کرد: یکی از اولویت‌های ما در حوزه نظارت و بازرسی مقابله با قاچاق کالا و ارز است.

وی افزود: بی‌شک در وضعیت حساس کنونی و جنگ اقتصادی دشمن یکی از نکات بارز در جنگ اقتصادی بحث قاچاق کالا و ارز محسوب می‌شود که بعضاً از بیرون به داخل کشور و گاهی نیز از داخل به بیرون کشور است لذا در این راستا باید در سطح استان نظارت بیشتری را اعمال کرده که آسیبی به استان وارد نشود.

معاون استاندار سمنان گفت: نظارت مستمر بر فعالیت دستگاه‌های اجرایی، مصون سازی مدیران از خطا و اشتباه و ارائه تذکرات لازم و همچنین برخورد قاطع در موارد مورد نیاز از جمله انتظارات استاندار سمنان از مدیرکل جدید دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری است.

خجسته پور بیان کرد: ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی با روش‌های دقیق جدید و با استفاده از شیوه‌های علمی از انتظارات مدیریت ارشد استان از دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری است.

وی با بیان اینکه تعامل بیشتر با مردم در قالب ارتباط‌های عمومی، ملاقات‌ها، پیگیری مکاتبات مردمی و … باید در دستور کار این دفتر قرار گیرد، بیان کرد: سامانه سامد و ارتباط مردم با دولت نیز از دیگر مسئولیت‌ها و اقدامات مؤثر دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان گفت: ارتباط رو در رو و انجام ملاقات‌های عمومی استاندار، معاونان و مدیران ستادی و اجرایی نیز از دیگر اقدامات و وظایف دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری محسوب می‌شود.

در این مراسم شرفی به عنوان مدیرکل جدید دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان منصوب شد، همچنین معینیان مسئول سابق این دفتر به عنوان‌مشاور استاندار و جانشین دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top