کد خبر: 306176
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

دستگیری عوامل آتش سوزی پارک جنگلی چیتگر

دستگیری عوامل آتش سوزی پارک جنگلی چیتگر

گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس کلانتری وردآورد از دستگیری عاملان آتش روزی روز جمعه پارک جنگلی چیتگر خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سید مراد پیروندی" با تشریح این خبر، بیان داشت: ساعت 19:10 جمعه هفته گذشته ماموران کلانتری 181 وردآورد برای دومین بار از آتش سوزی قسمتی از پارک جنگلی چیتگر با خبر شدند و تیم عملیات کلانتری بلافاصله برای جلوگیری از خسارت بیشتر در محل حاضر و به بررسی موضوع پرداختند.

وی با اشاره به اینکه عاملان آتش سوزی که به ترتیب 17، 18 و 19 ساله هستند ، توسط ماموران یگان حفاظت فیزیکی مستقر در پارک جنگلی چیتگر دستگیر شدند، ادامه داد: با اقدام سریع ماموران آتش نشانی عملیات اطفاء حریق در پارک جنگلی چیتگر با موفقیت انجام شد.

این مقام انتظامی ابراز داشت: کارشناسان ، وسعت آتش سوزی را 50 متر مربع از محدوده غربی پارک جنگلی چیتگر تعیین کرده اند.

وی گفت: با بررسی های بیشتر مشخص شد هر 3 فرد دستگیر شده با یکدیگر دوست هستند که از فردیس کرج با مترو به پارک چیتگر آمده و یکی از آنها با انداختن ته سیگار خود به داخل علوفه خشک شده در قسمتی از پارک، موجب آتش سوزی در پارک جنگلی بزرگ و قدیمی چیتگر شد.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه شهروندان در زمان حضور در پارک های جنگلی از انداختن ته سیگار و یا ایجاد شعله دوری کنند، گفت: در این فصل از سال چمن زار های پارک های جنگلی خشک و باکوچک ترین شعله، شعله ور شده و موجب آتش سوزی به وسعت زیادی خواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top