آخرین اخبار

کد خبر: 306335
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۰۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

تمام تعهدات باشگاه استقلال تهران از سوي موسسه اعتباري کو? - ر پرداخت شده استپیرو انتشار خبری در شبکه های اجتماعی با تیتر" سازمان اتکا و بانک کوثر مجموعا 6 میلیارد به استقلال بدهکار است" به اطلاع مشتریان و هواداران گرامی می رساند موسسه اعتباری کوثر تمام تعهدات خود را به باشگاه فرهنگی - ورزشی استقلال تهران پرداخت نموده است.
به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر، پیرو قرارداد میان موسسه کوثر، باشگاه های پرسپولیس، استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز تا کنون این موسسه تمامی تعهدات خود را به باشگاه استقلال و سایر باشگاه ها تا دو سال آینده پرداخت نموده است. 
با ابلاغ طرح ادغام بانک های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، موسسه اعتباری کوثر حق تبلیغات بر روی پیراهن کادر فنی و بازیکنان را مطابق قوانین بانکی طی قراردادی سه جانبه ما بین باشگاه استقلال تهران، موسسه اعتباری کوثر و فروشگاه های زنجیره ای اتکا  در سال 1397به سازمان اتکا واگذار کرد.
در حال حاضر میزان  بدهی باشگاه ورزشی- فرهنگی استقلال تهران از محل قرارداد هواداری به موسسه اعتباری کوثر و سازمان اتکا 7 میلیارد تومان می باشد.لذا تعهدات از سوی موسسه اعتباری کوثر و سازمان اتکا تا یک و نیم فصل آینده به باشگاه استقلال پرداخت شده است. 
گفتنی است، موسسه اعتباری کوثر با هدف حمایت از ورزش حرفه ای با انعقاد قرارداد 5 ساله با باشگاه های پرسپولیس، استقلال و تراکتور سازی تبریز از سال 1394 تا کنون اقدام به اجرای طرح منحصر به فرد هواداری نموده است.

 
+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top