قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306341
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۸:۵۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

تغییر در روش مسابقات می‌تواند به جریان‌سازی قرآنی در کشور بینجامد


قم پرس ؛ سیدمرتضی حسینی سرشت، مرتل قرآن کریم و شرکت‌کننده در مرحله مقدماتی چهل ودومین دوره مسابقات قرآن اوقاف قم گفت: سطح مسابقات این دوره در بخش ترتیل از رشد خوبی برخوردار بوده و شاهد تلاوت‌های خوبی بودیم.
وی افزود: برگزاری مسابقات قرآن کریم هرساله عده زیادی از جوانان و نوجوانان و اقشار مختلف را با مسابقات درگیر و فضای کشور را تا حدودی تغییر می‌دهد و هر قدر به سمت مسابقات کشوری و بین‌المللی پیش برویم این تب و تاب بیشتر می‌شود.
حسینی‌سرشت تصریح کرد: البته اگر بخواهیم جریان‌سازی قرآنی حقیقی در جامعه رخ دهد باید در روش و الگوی برگزاری مسابقات قرآن در کشور بازنگری‌ صورت و تغییراتی ایجاد شود.
وی تأکید کرد: امروز آنچه سبک زندگی مردم را شکل می‌دهد و خانواده‌ها تحت تأثیر آن هستند قفضای مجازی است و ما باید این فضا را ابزاری برای ترویج فرهنگ قرآنی قرار دهیم و حتی اگر بتوانیم مسابقاتی در این زمینه طراحی و برگزار کنیم.
این مرتل قرآن ادامه داد: کاری که شبکه الکوثر به‌صورت سالانه انجام می‌دهد مسابقات بین‌المللی قرآن از کشورهای مختلف است که قاریان از هر کشوری، تلاوت خود را از طریق موبایل می‌فرستند و داوری انجام می‌شود و در همانجا هم برگزیدگان معرفی می‌شوند.
یادآور می‌شود، چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف قم در مرحله مقدماتی در دو بخش بانوان و آقایان روزهای ۲۴ و ۲۵ خردادماه در رشته‌های حفظ کل، تحقیق، ترتیل، حفظ ۲۰، ۱۰ و ۵ جزء همچنین اذان و دعاخوانی و با حضور ۵۰۰ نفر برگزار شد.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top