قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306433
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۰

استقامت در برابر بدخواهان و استکبار جهانی رمز پیروزی و سربلندی انقلاب اسلامی

آیت‌الله محسن فقیهی

آیت الله محسن فقیهی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، مقاومت در برابر دشمنان را دستور و توصیه انبیاء و اولیای الهی عنوان کرد و گفت: مهم ترین علت شهادت ائمه معصومین(ع)، علما و بزرگان و مدافعان دین مقاومت در برابر دشمنان و بدخواهان بود.

وی افزود: مقاومت یعنی این که ما همواره باید متکی به خدا و توان خود باشیم و امید به دشمن نداشته باشیم تا بتوانیم با عزت و اقتدار روی پای خود ایستاده و زندگی کنیم همان گونه که در بحث اقتصاد مقاومتی مطرح است که اگر نگاهمان به ظرفیت و توان داخلی باشد در صورت تحریم های دشمنان نیز آسیب نخواهیم دید.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس مرهون رشادت و مقاومت شهدا است، ادامه داد: اگر ایستادگی و مقاومت امام خمینی(ره)، علما و بزرگان، یاران وفادار و مردم غیور و رشید ایران اسلامی نبود، امروز ما شاهد عزت و اقتدار کشور نبودیم.

وی استقامت در برابر بدخواهان و استکبار جهانی را رمز پیروزی و 40 سالگی انقلاب اسلامی دانست و بیان داشت: امروز به برکت وجود رهبر معظم انقلاب، مسئولان انقلابی و حضور همیشه در صحنه مردم، روز به روز شاهد رشد و بالندگی کشور در همه عرصه ها و همچنین افول قدرت و جایگاه مستکبران جهانی هستیم.

آیت الله فقیهی شناخت دقیق و صحیح مقاومت، وظیفه شناسی و اجرایی کردن مقاومت در عرصه اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی را از ضروریات امروز جامعه برشمرد و گفت: در برخورد با ظالمان، مفسدان اقتصادی، اختلاسگران و مروجان بی بند و باری در جامعه همه افراد باید مقاوم بوده و پیشگام باشند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مصادیق مقاومت و ایستادگی در برابر مروجان بی بند و باری در جامعه، امر به معروف و نهی از منکر است؛ اگر این فریضه در جامعه احیا شود شاهد از بین رفتن منکرات و فساد در جامعه اسلامی خواهیم بود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه با بیان این که در سال های ابتدایی پیروزی انقلاب مردم در برابر منکرات و ناهنجاری ها ایستادگی می کردند و کسی جرأت تخلف و بی بند و باری نداشت، تصریح کرد: امروز نیز همه آحاد جامعه باید با احیای امر به معروف در برابر منکرات و ناهنجاری ها بایستند تا شاهد عزت بیش از پیش جمهوری اسلامی ایران باشیم

 

313/60

 

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top