قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306454
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۱
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

کمک 42 میلیون تومانی انجمن دندانپزشکی ایران شاخه قم ویژه سیل زدگان تحویل هلال احمر شد

به گزارش قم پرس؛ نمایندگان اعضای انجمن دندانپزشکی ایران شاخه قم با حضور در دفتر مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم چک کمک های اعضای این انجمن به سیل زدگان اخیر کشور را تحویل دادند.

بر اساس این گزارش، در این نشست صمیمانه دکتر گل فشان با تشریح عملکرد جمعیت هلال احمر در حوادث و بحران ها گفت: با توجه به اعتماد عمومی مردم، جایگاه جمعیت هلال احمر در صف اول جمع آوری کمک های مردمی قرار دارد.

وی با اشاره به وسعت مناطق آسیب دیده در سیل های اخیر کشور بیان کرد: سازماندهی و توزیع مناسب در حوادث همواره مانع تشدید بحران می شود و همه باید تلاش کنیم در این راستا کمک ها به صورت واحد و مترکز صورت بگیرد.

در ادامه نماینده انجمن داندانپزشکی ایران شاخه قم ضمن تقدیر از تلاش های جمعیت هلال احمر و ارائه خدمت به مردم بویژه در بحران ها چکی به مبلغ 42 میلیون 150 هزار تومان که کمک های جمعی از اعضای این انجمن به سیل زدگان بود را به مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم تحویل داد.

یادآور می شود؛ در پایان این نشست، اعضای انجمن دندانپزشکی ایران، شاخه قم ابراز تمایل خود برای عضویت داوطلبانه در هلال احمر و ارائه خدمات در زمان های مورد نیاز اعلام کردند+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top