قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306478
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۵۸
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

بازدید تجار عراقی از نمایشگاه مبل قم / اشتغال ۲۰ هزار نفر در صنعت چوب قم

عضو هیئت مدیره اتحادیه درودگران قم گفت: برای اولین بار هیئتی از تجار عراقی از نمایشگاه مبل استان قم بازدید خواهند کرد که به نوع خود ارزشمند است و می تواند دریچه های جدیدی برای ارائه محصولات در سطح بین المللی ایجاد نماید.

به گزارش قم پرس، تقی توسلی ظهر امروز در نشست خبری که با اصحاب رسانه در اتحادیه درودگران داشتند، با بیان اینکه صنعت چوب استان قم با چالش های زیادی مواجه است، اظهار کرد: این صنعت در قم نتوانسته به جایگاه واقعی خود برسد.

وی، راهبرد اتحادیه درودگران قم را دفاع از حقوق تولیدکننده و مصرف کننده عنوان کرد و افزود: عدم اجرای صحیح نمایشگاه صنعت مبلمان در طول سنوات گذشته همچنین اجرای این نمایشگاه توسط واسطه ها و پیمانکاران مشکلات عدیده ای برای اتحادیه و صنعتگران بوجود آورده است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه درودگران قم افزود: متأسفانه بیشتر غرفه های نمایشگاه مبلمان قم در اختیار افراد غیربومی قرار می گرفت که ضربه های زیادی را به صنف درودگران قم وارد کرد و موجب نوعی بی اعتمادی به نمایشگاه و مسئولان در بین اعضای اتحادیه شد.

توسلی تصریح کرد: در ادوار گذشته نمایشگاه مبلمان قم، بعضاً محصولات بی‌کیفیت ارائه می شد و مشکلات زیادی برای تولید کننده و مصرف کننده بوجود آورد چرا که اتحادیه درودگران قم هیچ نظارتی در این نمایشگاه نداشت و در عین حال باید پاسخگوی تبعات و شکایت ها می شد.

وی افزود: صنعت چوب قم تاکنون ۲۰هزار اشتغال مستقیم ایجاد کرده و یکی از اشتغال زاترین صنایع استان قم است اما جایگاه فعلی این صنعت در تناسب با نقش مهم آن نیست.

عضو هیئت مدیره اتحادیه درودگران قم افزود: با پیگیری های متمادی اعضای اتحادیه و مساعدت استانداری و نهادهای مرتبط، نمایشگاه مبلمان قم برای نخستین بار توسط اتحادیه درودگران قم برگزار می شود.

توسلی با ابراز امیدواری از اینکه در آینده نزدیک نمایشگاه مبل قم به صورت تخصصی و در سطح ملی برگزار شود، تصریح کرد: برای اولین بار هیئتی از تجار عراقی از نمایشگاه مبل استان قم بازدید خواهند کرد که به نوع خود ارزشمند است و می تواند دریچه های جدیدی برای ارائه محصولات در سطح بین المللی ایجاد نماید.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top