قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306479
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۰۳
دسته: اختصاصی
پرینت
ایمیل

قم قطب‌ تولید مبلمان است/ رشد صنعت چوب باعث شکوفایی اقتصاد استان استدبیر اتحادیه درودگران قم با بیان اینکه از ظرفیت صنعت چوب استان بهره گیری نمیشود، گفت: با حمایت مسئولان از صنعت چوب قم، اقتصاد استان شکوفا می‌شود چراکه مبل و محصولات چوبی یکی از برندهای مهم صنعت قم است

به گزارش قم پرس، سید محمد حسینی ظهر امروز در نشست خبری نمایشگاه مبل استان با اصحاب رسانه، ضمن اشاره به برگزاری نمایشگاه مبلمان استان قم که برای نخستین بار به مدیریت اتحادیه درودگران قم برپا می شود، اظهار کرد: در سال های گذشته تلاش زیادی صورت گرفته تا مسئولان متقاعد شوند و مدیریت برگزاری این نمایشگاه به اتحادیه درودگران قم واگذار شود.

دبیر اتحادیه درودگران قم به ظرفیت های استان در زمینه صنعت چوب اشاره کرد و افزود: قم جزو قطب‌های اصلی تولید مبلمان است و در مبلمان کلاسیک و منبت حرف نخست را در کشور می‌زند.

حسینی با بیان اینکه از ظرفیت صنعت چوب استان بهره گیری نمی شود، گفت: افزایش قیمت مواد اولیه، نبود نقدینگی و فرسودگی دستگاه‌ها از مهم ترین مشکلات این صنعت در قم هستند.

وی با اشاره به راه اندازی شهرک ثامن الائمه(ع) در قم، گفت: این شهرک با تلاش و مساعدت شرکت شهرک های صنعتی قم راه اندازی شد اما برای تجهیز و به روز رسانی دستگاه ها نیازمند حمایت مسئولان هستیم.

دبیر اتحادیه درودگران قم افزود: در حال حاضر، استان های دیگر محصولات ما را به صورت خام تحویل می گیرند و ارزش افزوده آن به دیگران می رسد در حالی که با حمایت مسئولان می توانیم محصولات چوبی را به صورت کامل عرضه کنیم.

حسینی تصریح کرد: با حمایت مسئولان از صنعت چوب قم، اقتصاد استان شکوفا می‌شود چراکه مبل و محصولات چوبی یکی از برندهای مهم صنعت قم است+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:
Scroll to Top