قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306516
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۸ ۲۱:۰۵
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل
رئیس اتحادیه درودگران

مبل قم در نمايشگاه به تجار معرفي مي شود

معماريان رئيس اتحاديه صنف درودگران قم ، هدف از برگزاري نمايشگاه مبلمان را معرفي اين ظرفيت قم به مخاطبان خاص مانند تاجران و شرکت هاي تجاري در کنار مخاطبان عام ذکر کرد.

به گزارش سمانه سادات فقيه سبزواري، معماریان تاکيد کرد: برگزاري اين نمايشگاه موجب مي شود تا تاجران و نمايندگان شرکت هاي تجاري در اين نمايشگاه پس از بازديد از نوع کار و کيفيت مبلمان هاي مختلف نسبت به انعقاد قراردادهاي تجاري اقدام کنند.

رئيس اتحاديه صنف درودگران با عنوان اينکه تنها بازديد عموم از نمايشگاه مبلمان و خريد آن براي مصرف خانگي در بازار اقتصادي موثر نيست، گفت: هدف اصلي برگزاري اين نمايشگاه؛ معرفي صنعت مبلمان استان قم، به عنوان يکي از مهم ترين صنايعي است که دوشادوش صنعت مبلمان تهران در حال فعاليت است.

معماريان اضافه کرد: استان قم يکي از توليد کنندگان مهم مبلمان کلاسيک و منبت در کشور به شمار مي رود که به استان هاي اطراف نيز اين صنعت را صادر مي کند.

وي گفت: صنعت مبلمان استان قم، تاکنون توانسته است بيش از 20 هزار اشتغال مستقيم در استان، ايجاد کند و اين ميزان اشتغال زايي براي يک صنعت در قم، بي نظير است، بنابراين لازم است تا صنعت مبلمان استان قم، بيشتر از قبل مورد توجه قرار گيرد.

خام فروشي يکي از آسيب هايي است که خوشه مبل قم را بيش از پيش تهديد مي کند اما برگزاري نمايشگاه هاي تخصصي و حمايت هاي مسئولين مي تواند راهي براي برون رفت از مشکلات اقتصادي و معرفي اين صنعت قم به تجار داخل و خارج کشور باشد.

همزمان با برگزاري نمايشگاه مبلمان قم هيات تجاري بلند پايه اي از اربيل عراق براي بازديد و مذاکرات تجاري به قم سفر مي کنند که اين رويداد مي تواند نويد خوبي براي درودگران و فعالان توليد مبلمان در قم باشد.

نمايشگاه مبلمان استان که از سوم تيرماه آغاز به کار کرده تا هفتم اين ماه پذيراي علاقمندان و هيات هاي تجاري بلند پايه در محل دائمي نمايشگاه هاي قم از ساعت 17 عصر تا 22 شامگاه است.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top