قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306517
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

تعامل نیروی انتظامی و دستگاه قضا از عوامل مهم در کاهش جرایم است

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، سردار رحیم جهانبخش ظهر دوشنبه در نشست قضائی – انتظامی با تبریک هفته قوه قضائیه در محل سالن اجتماعات نیروی انتظامی استان زنجان، با بیان اینکه امروز اقتدار کشور برگرفته از اقتدار قضائی در حمایت از برخورد با ضد ارزش‌ها است، بیان داشت: تعامل دو جانبه نیروی انتظامی و دادگستری امری اجتناب ناپذیر بوده و مشارکت بیشتر مردم و نهادها با دستگاه قضا و نیروی انتظامی زمینه ساز تحقق امنیت پایدار در جامعه است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه راه تمدن سازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از مسیر مردم محوری و جامعه پذیری عبور می‌کند بیان داشت: ضمانت اجرایی پلیس دستگاه قضائی است.

جهانبخش با بیان اینکه قوه قضائیه سازمانی پیشرو در گام دوم انقلاب است، افزود: امروز اگر ما مقتدرانه در حوزه دفاع از ارزش‌ها هستیم، بطوری که ارزش‌های انقلاب اسلامی کل سلطه گری غرب مخصوصاً آمریکا را دچار لرزه می‌کند این نشان می‌دهد که اقتدار و ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی برپا است و این اقتدار برگرفته از اقتدار قضائی در حمایت از برخورد با ضد ارزش‌ها است.

وی قوه قضائیه را بزرگترین پناهگاه و ملجا مردم دانست و تصریح کرد: امروز وجهه ضد فساد قوه قضائیه خیلی از ثواب‌ها، راستی و درستی و هنجارها را در جامعه شکل می‌دهد.

فرمانده انتظامی استان زنجان در ادامه با اشاره به اینکه اگر انشقاقی بین سازمان‌ها بویژه سازمان‌هایی که متولی عدالت اجتماعی و امنیت اجتماعی هستند دشمن را به اهداف خود نزدیک می‌کند بیان داشت: انسجام اجتماعی و ملی ما دشمن را به لرزه خواهد انداخت.

جهانبخش با تاکید بر اینکه امروز اقتدار کشور برگرفته از اقتدار قضائی در حمایت از برخورد با ضد ارزش‌ها است، افزود: شاکله اولیه حقوق شهروندی، دفاع از ارزش‌های موجود در جامعه است که در تحقق بهینه آن، همگرایی پلیس با دستگاه قضائی بسیار اثرگذار است که تاکید مجموعه انتظامی استان همواره بر این مهم بوده است.

وی با بیان اینکه مجموعه انتظامی استان براساس رویکرد جامعه محوری در تلاش است تا حداکثر مشارکت عمومی را در تأمین امنیت پایدار جلب و احساس آرامش واقعی را در بین شهروندان ایجاد کند؛ خاطر نشان کرد: تعامل نیروی انتظامی و دستگاه قضا یکی از عوامل بسیار مهم در کاهش آسیب‌ها و جرایم مختلف است که همواره زمینه ساز ایجاد امنیت پایدار در جامعه خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: تعامل نیروی انتظامی و دستگاه قضا یکی از عوامل بسیار مهم در کاهش آسیب‌ها و جرایم مختلف است که همواره زمینه ساز ایجاد امنیت پایدار در جامعه خواهد شد.

جهانبخش قانون و قانون گرایی را شاخصه یک جامعه اسلامی دانست و بیان داشت: پلیس به عنوان یک نیروی جامعه محور و مردمی با بهره‌مندی از اخلاق و منش اسلامی و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سعی دارد مطابق قانون به وظیفه خود به نحو مطلوب عمل کند.

وی با تاکید بر همکاری و تعامل تنگاتنگ نیروی انتظامی با دادگستری، تأمین امنیت برای شهروندان را بسیار مهم توصیف کرد و گفت: ایجاد و برقراری حفظ و امنیت مثال زدنی حاکم بر استان حاصل تلاش‌های شبانه روزی سبزپوشان نیروی انتظامی با حمایت‌های بی دریغ و همه جانبه دستگاه قضائی استان از این نیرو است که فضا را بر مجرمان و مخلان نظم و امنیت تنگ کرده است.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top