قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306536
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۷:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

كار تيمي با ورزش تقويت مي شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،  " سارا کشکر " که عنوان سخنرانی خود را «نقش ورزش در ترویج ارزشهای سازمانی» انتخاب کرده بود، با تاکید بر این مطلب اظهار کرد: اگر از ورزش در جهت اهداف سازمانی به درستی استفاده کنیم می توانیم خانواده، اقتصاد، سازمان و کشور سالمی داشته باشیم.
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی تاکید کرد: سازمان ها، نهادهایی اجتماعی هستند که هدف مشخصی را تعقیب می کنند و مجموعه ای با مرزهای معین که به سبب داشتن ساختاری آگاهانه، فعالیت هایی را انجام می دهند.
وی  ضمن برشمردن ارکان یک سازمان، اضافه کرد: ماموریت ها و رسالت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بسیار وسیع و گسترده است و اغلب قشرهای جامعه را در برمی گیرد و این وزارتخانه می تواند از طریق ورزش به تعالی ارزش های سازمانی کمک بسیاری نماید.
کشکر یکی از کارکردهای ورزش را ایجاد بستری مناسب برای بهبود روابط اجتماعی با افراد هم سنخ دانست و گفت: ورزش، باعث نشاط سازمانی می شود و این نشاط می تواند در راستای ارتقای ارزش های سازمانی قرار گیرد. کارکنان شاد، سازمان شاد می آفرینند و سازمان های شاد مولد و اثرگذارند.

ورزش

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top