قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306729
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

امنیت جامعه، مدیون احساس مسئولیت پلیس است

عباس پوریانی:

امنیت جامعه، مدیون احساس مسئولیت پلیس است

گروه استان ها – تهران بزرگ – رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب شهر تهران، در دیدار با رئیس پلیس پایتخت، تلاش های شبانه روزی کارکنان پلیس پایتخت را مورد تجلیل قرار داد و گفت: اگر در جامعه احساس امنیت حاکم است، نتیجه تلاش ها و احساس مسئولیت پلیس است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، "عباس پوریانی"، رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب شهر تهران، که ظهر امروز پذیرای، سردار "حسین رحیمی"، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، بود، با اشاره به همکاری خوب و تعامل مناسب پلیس با قوه قضائیه، گفت: هفته قوه قضائیه متعلق به همه دستگاه های اجرایی به ویژه نیروی انتظامی است.

این مقام دولتی، کار قضاوت را کار بسیار سختی برشمرد و افزود: فشار کاری که بر دوش شما کارکنان خدوم نیروی انتظامی است، بر روی دوش همکارانم در قوه قضائیه هم هست.

وی پلیس را همکار مراجع قضائی برشمرد و بیان داشت: قوه قضائیه همواره از کارکنان خدوم نیروی انتظامی حمایت کرده و در آینده نیز این حمایت بیشتر خواهد شد.

رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب شهر تهران، تصریح کرد: اگر تلاش های شبانه روزی و احساس مسئولیت پلیس و عملکرد خوب کارکنان آن نبود، امروز شاهد احساس امنیت بالا در جامعه نبودیم.

پوریانی، حمایت از نیروی انتظامی را یکی از وظایف ذاتی قوه قضائیه دانست و افزود: پلیس و قوه قضائیه لازم و ملزوم همدیگر هستند و اگر از اقدامات پلیس پشتیبانی نشود، حاصل کار خوب نخواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top