قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306900
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۶:۰۰

تشکیل ۷۰۰ گروه علمی در مدارس علمیه کشور

جلسه مدیران مدارس و معاونان حوزه علمیه قزوین

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از قزوین، آیت الله علیرضا اعرافی، ظهر امروز در جلسه مدیران مدارس و معاونان حوزه علمیه قزوین، با تاکید بر ضرورت پاسخگویی حوزه به نیازهای روز جامعه گفت: حوزه در کنار رشد کمّی، نیازمند تعمیق کیفی در عرصه های علمی،اخلاقی، پژوهشی و آموزشی است.

مدیر حوزه های علمیه کشور ادامه داد: مدیریت حوزه بر اساس مطالبات مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید و همچنین بر اساس نیازهای روز جامعه، سند چشم انداز، منشور و اسناد و نظام های جامع را طراحی کرده است.

وی با اشاره به اینکه منظومه فکری در حوزه طراحی شده است، اظهار کرد: آشنایی مدیران و اساتید با منظومه فکری تولید شده در حوزه از ضرورت هاست.

آیت الله اعرافی، ایجاد منابع پایدار را از ضرورت ها دانست و اظهار کرد: سیاست بر این است که با ایجاد منابع پایدار و احیاء موقوفات ان شاءالله هر مدرسه خودکفا شود.

مدیر حوزه های علمیه کشور، همچنین از تشکیل 700 گروه علمی در مدارس علمیه کشور خبر داد و گفت: گروه های علمی در همه مدارس تشکیل گردد و شأن اساتید در قالب این گروه ها دیده شود.

وی با اشاره به رسمیت یافتن ۲۰ درس خارج در حوزه های استان ها خاطر نشان کرد: رسمیت بخشی به دروس خارج در استان ها بر اساس شرایط  و مقررات در دستور کار قرار دارد.

آیت الله اعرافی، طراحی 300 رشته و گرایش را انقلابی در نظام آموزشی حوزه دانست و بر ضرورت تلاش حوزه های استان ها در زمینه فراهم سازی زیرساخت‌های راه اندازی رشته‌های تخصصی تأکید کرد.

مدیر حوزه های علمیه کشور، همچنین به روز رسانی شناسایی نخبگان و استعدادهای برتر در حوزه های استان ها را ضروری خواند.

وی بر تدوین تاریخ تطّور حوزه علمیه قزوین و معرفی علماء استان، راه اندازی انجمن های علمی استان و ارتباط موثر با آموزش و پرورش تاکید کرد.

آیت الله اعرافی در پایان از تلاش‌ها و خدمات مدیران مدارس و اساتید حوزه علمیه استان قزوین قدردانی کرد.

انتهای پیام/

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top