قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 306949
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۸:۴۰

می شود گفت پدرم، شیخ ابراهیم زکزاکی را دارند می‌کشند!

شیخ زکزاکی

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه پس از فاجعه قتل عام عزاداری حسینی شیعیان نیجریه توسط ارتش این کشور تا کنون در زندان به سر می برد و با وجود حکم دادگاه نیجریه مبنی بر آزادی شیخ، ارتش همچنان از آزادی ایشان امتناع می کند و با وجود بیماری شدید از امکان درمان محروم است.

محمد ابراهیم زکزاکی پسر شیخ زکزاکی با انتشار یادداشتی درباره آخرین وضعیت پدر خود چنین نوشت:

این شنبه یعنی ششم جولای 2019 با پدر و مادرم ملاقات کردم؛ همان‌طور که قبلا نیز به صورت عمومی اعلام شده است، مقادیر بسیار زیاد و خطرناک و کشنده ای از سرب و کادمیوم در خون پدرم وجود دارد. بر همین اساس و در نتیجه مشورت‌های متعدد با نخبگان، بستری فوری پدرم در یک بیمارستان مناسب و تخصصی با تجهیزات لازم برای انجام فرآیندهای درمانی به منظور حفظ جان ایشان توصیه شده است، اما تقریبا یک ماه است که هیچ اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است.

درباره مادرم نیز که مسائل متعدد درمانی او مشخص و اعلام شده است، هیچ‌کدام از توجهات و درمان های توصیه شده، انجام نشده است. حمله‌های شدید درد که سابقا ماهیانه رخ می داد، اکنون به صورت روزانه اتفاق می افتد و تا الان هیچ اقدامی برای درمان های اساسی لازم برای این حمله ها صورت نگرفته است.

اکنون بدتر شدن اوضاع پدرم کاملا مشهود است؛ دندان های پدرم از حدود یک ماه قبل که قهوه ای تیره شده بودند الان کاملا سیاه شده اند و پدرم اطلاعاتی را درباره بدتر شدن حالش به من داده است. چیزی که بیشتر مایه اضطراب و نگرانی است این است که نشانه های ایشان اکنون خیلی شبیه به حمله عصبی ای است که ژانویه سال 2018 رخ داد (و منجر به فلج شدن ایشان شد). سابقا ایشان دردهای مزمن متناوبی داشتند ولی اکنون دائما درد دارند.

هرچند نمی خواهم ناامید باشم ولی اکنون حس می کنم که دیگر کار زیادی نمی توانم برای ایشان انجام بدهم و تلاش های اندکی که انجام دادیم، تعمدا خنثی شده و یا به راحتی نادیده گرفته شده اند. واقعیت این است که تلاش ایشان برای زنده ماندن تا الان، در حقیقت یک معجزه است.

بر اساس همه آن چیزی که من طی هفته گذشته از متخصصین پزشکی شنیده ام و با قلبی آکنده از درد می خواهم بیان کنم که: در این شرایط، تقریبا همه گزینه ها برای حفظ جان ایشان عملا از دست رفته اند و هیچ چیزی که بشود به آن دل بست اکنون وجود ندارد! می شود گفت پدرم شیخ ابراهیم زکزکی را دارند می کشند. "یک قتل هم اکنون در حال انجام و تقریبا رو به پایان است و عاملین، مصمم اند که این امر اتفاق بیفتد"

محمد ابراهیم زکزکی

جولای 2019

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top