قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 307101
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۸
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

پاسخگوئی مستقیم شهردار قم به تماس شهروندان با سامانه ۱۳۷

شهردار قم به همراه جمعی از معاونین و مدیران شهری صبح امروز با حضور در سامانه ۱۳۷به صورت مستقیم پاسخگوی سوالات و تماس‌های شهروندان با این سامانه بودند.

به گزارش قم پرس؛ دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم در دومین هفته از اجرای طرح “شهروند پرسش‌گر، مدیر پاسخگو” با حضور در مرکز سامانه ۱۳۷شهرداری قم به پاسخگویی مستقیم به تماس و سؤالات شهروندان در خصوص مسائل، مشکلات، انتقادات و درخواست‌های شهروندان حوزه‌های مختلف شهری پرداخت.

علاوه بر شهردار قم، غلامرضا جانقربان معاون شهرسازی و معماری، عباس ذاکریان معاون حمل و نقل و ترافیک، سید جواد صحرائی مدیر کل حوزه شهردار، مهدی کلانترزاده مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل، سید محسن میرهادی مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری و مسعود بخشی مدیر کل نظارت بر امور عمرانی نیز امروز از ساعت ۱۰الی ۱۲پاسخگوی سؤالات تخصصی حوزه‌های تحت مدیریت خود در سامانه ۱۳۷بودند.

بازدید از واحدهای مختلف سامانه ۱۳۷نظیر واحد ثبت خبر، بازخورد و پیگیری ویژه از دیگر برنامه‌های امروز شهردار قم در این سامانه بود که به منظور نظارت بر نحوه عملکرد و پیگیری مسائل، مشکلات و درخواست‌های‌های شهروندان انجام شد.

دکتر احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز همزمان با حضور شهردار قم در سامانه ۱۳۷در این مرکز حضور یافت و ضمن بازدید بخش‌های مختلف و گفتگو با عوامل و پرسنل از نزدیک در جریان اقدامات سامانه ۱۳۷شهرداری قم قرار گرفت.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اهتمام مسئولین نسبت برقراری ارتباط مستقیم با مردم، از اقدامات مجموعه شهرداری قم و به ویژه سامانه ۱۳۷بابت به پیگیری و رفع درخواست‌های شهروندان تقدیر نمود.

طبق هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۰الی ۱۲مدیران ارشد واحدهای مختلف شهرداری قم در قالب طرح “شهروند پرسش‌گر، مدیر پاسخگو” با حضور در مرکز سامانه ۱۳۷شهرداری قم به صورت مستقیم پاسخگوی تماس شهروندان با این سامانه خواهند بود.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top