قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 307208
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۵۰

کمک رسانی اعضای یک کنیسه در ایجاد مسجد جدید در ورمانت

کمک رسانی اعضای یک کنیسه در ایجاد مسجد جدید در ورمانت

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از aboutislam، تلاش های اعضای یک مرکز اسلامی برای توسعه در ایالت ورمانت در آمریکا با حمایت هایی از سوی همسایگان غیرمسلمان از جمله اعضای یک کنیسه برای جمع آوری کمک های مالی لازم همراه بوده است.

اسلام حسن امام جماعت مرکز اسلامی ورمانت گفت: مساجد و کنیسه ها هر دو در آمریکا مورد حمله قرار می گیرند و به همین سبب نیز ما خوشحالیم که هر دو ساختمان در کنار یکدیگر قرار داریم. ما حامی هم هستیم و از داشتن این رابطه راضی هستیم.

در راستای توسعه اعضای جامعه اسلامی، مسجد ورمانت قصد دارد پروژه توسعه جدیدی را آغاز کند. تغییرات زمانی شروع شد که یک کلیسای خالی از سکنه در آن منطقه با نام کلیسای عیسی مسیح، برای فروش گذاشته شد. بانیان مسجد موفق شدند با قیمت 1.1 میلیون دلار این کلیسا را خریداری کنند و با به فروش گذاشتن مسجد کنونی هنوز نیاز به 500 هزار دلار بیشتر دارند تا بتوانند کلیسا را به مسجدی برای مسلمانان تغییر کاربری بدهند. در این میان یهودیان در کنیسه مشتاق به کمک هستند و لینک مشترکی برای جمع آوری کمک های مالی برای مسجد ایجاد کرده اند.

دیوید ادلسون رهبر یهودیان گفت: من و جامعه خوشحالیم که آن ها به همسایگی ما وارد شده اند و مشتاقانه منتظریم ببینیم که چه کارهایی می توانیم برای یکدیگر انجام دهیم.

 

گفتنی است مرکز اسلامی ورمانت در سال 1995 توسط تعداد انگشت شماری از مسلمانان در شهر برلینگتون در ورمانت ساخته شد. در حال حضار نزدیک به 4 هزار مسلمان در ایالت ورمانت آمریکا سکونت دارند و مسجد نزدیک به 300 عضو فعال دارد که دائما در نمازهای جمعه شرکت می کنند.

 

 

 

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top