کد خبر: 307249
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

فرهنگ ازدواج آسان برای جوانان باید در جامعه نهادینه شود

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، حجت الاسلام محمد سادات شامگاه یکشنبه در مراسم اهدای ۲۳ سری جهیزیه توسط خیر تهرانی به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کردستان، اظهار داشت: ازدواج یک سنت حسنه و از سنت‌های پیامبر گرامی اسلام است اما متاسفانه در جامعه ما بسیاری از مجردین بنا به دلایل و افکار بیهوده و باطل اقدام به ازدواج نمی‌کنند.

وی بر آسان گرفتن خانواده‌ها در امر مقدس ازدواج برای جوانان تاکید کرد و افزود: با فراهم کردن زمینه‌های ازدواج به دور از هر گونه تجملات امروزی مشکلات اقتصادی زوج های جوان نیز برطرف می‌شود.

معاون امور مذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادامه داد: جوانان ما باید بدانند که اقتصادآیندهیه و پول سعادت نمی آورد بلکه محبت و مودت نسبت به یکدیگر در زندگی است که باعث خوشبختگی و سعادتمندی می شود.

حجت الاسلام سادات یادآور شد: خوشبختانه جامعه ما جامعه ای رئوف و نوع دوست است و در هر جایی وقتی کسی می بیند که هم نوعش به یاری نیازمند است، دست او را می گیرد.

وی بیان کرد: خیران ما باید قدر کار خود را بدانند و جوانان نیز قدردان این خیران باشند و ببینند اگر زندگی را ساده و بدون تجملات آنچنانی آغاز کنند سعادتمندتر خواهند شد.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top