قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 307261
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۸:۱۰

اعزام ۸۰ مبلغ تخصصی کودک و نوجوان به مراکز اوقات فراغت تابستانی اصفهان

امینی

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین صادق امینی، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خردادماه سال جاری پس از برگزاری دوره تخصصی تربیت اقتصادی کودک و نوجوان برای مبلغان تخصصی کودک و نوجوان، ثبت نام مبلغان برای شرکت در اعزام طرح تابستان انجام شد.

وی بیان کرد: اعزام مبلغان تخصصی کودک و نوجوان در طرح تابستان 1398 با همکاری بنیاد خیریه فرهنگی المهدی (علیه السلام) از ابتدای تیر لغایت پایان مرداد 98 به مدت 60 روز با تمرکز بر اجرای برنامه های فرهنگی فراگیر در مناطق مختلف استان اصفهان در حال برگزاری است.

حجت الاسلام امینی تصریح کرد: با توجه به اینکه موضوع تعیین مکان های تبلیغی و ارزیابی از این فعالیت به بنیاد خیریه فرهنگی المهدی (ع) واگذار شده است، همه متقاضیان برگزاری طرح اوقات فراغت لازم است با بنیاد هماهنگ شوند.

وی افزود: جدیدترین محتوای تبلیغی مبلغان تخصصی کودک و نوجوان در سامانه بله، به آدرس«  ble.im/join/NTczNzE4Zj» برای این دست از مبلغان منتشر شده است که موظف به استفاده از این محتوا ها هستند.

رئیس اداره اعزام تخصصی تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان  یادآور شد: برای کودکان 24 محتوا در موضوعات اعتقادی، احکام، اخلاق اجتماعی و قرآن و برای نوجوانان نیز 24 محتوا با موضوعات متناسب ارائه شده است، تمام این محتواها در قالب پاورپوینت ارائه شده تا مبلغان تخصصی در برنامه های خود به راحتی از این محتواها استفاده کنند.

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top