قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 307266
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ۲۱:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف بیش از 273 میلیارد ریال کالای قاچاق در غرب استان تهران

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "تراب نوراللهی" در جمع خبرنگاران با قدردانی از همکاری مطلوب اصحاب رسانه با پلیس غرب استان تهران ، گفت: اطلاع رسانی صحیح باعث روشنگری و شفاف سازی امور شده و از شایعات جلوگیری می کند.

این مقام انتظامی، افزود: متمرکز کردن مرکز فوریت های پلیسی 110 در راستای افزایش رضایتمندی شهروندان از پلیس و تسریع در حضور ماموران انتظامی در صحنه های ماموریتی بوده که این امر از سال قبل به مرحله اجرا گذاشته شد .

وی با اشاره به افزایش 20 درصدی تماس های عملیاتی شده با مرکز فوریت های پلیسی 110 گفت: در 3 ماه گذشته 445 هزار تماس با مرکز 110برقرار که از این تعداد، 207 هزار مورد منجر به عملیات شده است.

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به انجام 263 مرحله طرح امنیت محله محور در شهرستان های غرب استان تهران گفت: این طرح ها در طول سال جاری و بنابر نیاز هر منطقه به صورت مطلوب در شهرستان های غرب استان تهران اجراء خواهد شد.

این مقام انتظامی با اشاره به تشکیل 434 پرونده در پلیس فتا طی 3 ماه گذشته، بیان داشت: از 434 پرونده ای که در پلیس فتا تشکیل شده 352 فقره کشف  و 100 نفر نیز دستگیر شده اند.

سرهنگ نوراللهی با اشاره به افزایش 2 درصدی کشف کالای قاچاق بیان داشت: در 3 ماه گذشته 250 فقره پرونده در حوزه مبارزه با قاچاق کالا تشکیل که ارزش این کالاها بنا به نظر کارشناسان 273 میلیارد و 556 میلیون ریال برآورد شده است.

وی با اشاره به انهدام 19 باند تهیه و توزیع موادمخدر اظهار داشت: کشف 5 تن و 100 کیلو گرم انواع موادمخدر و جمع آوری 2 هزار و 556 معتاد ، بخشی از توفیقات پلیس مبارزه با موادمخدر بود.

این مقام انتظامی با اشاره به کاهش 32 درصدی تصادفات فوتی و کاهش 29 درصدی تصادفات خسارتی بیان داشت: در مجموع شاهد کاهش 20 درصدی تصادفات طی 3 ماه گذشته در شهرستان های غرب استان تهران بودیم.

سرهنگ نوراللهی با اشاره به رشد 12 درصدی کشف جرم در 3 ماه گذشته گفت : در این مدت 4 هزار و 53 نفر در حوزه سرقت دستگیر شده اند که افزایش 23درصدی دستگیر شدگان نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می هد.#

 

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top