کد خبر: 307285
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

تحفه سبز اخت الرضا فاطمه معصومه (س) برا ی مهمانان جشن تولدبرادرش ، غریب الغربا علی ابن موسی الرضا ، در زندان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم،همزمان با زادروز با سعادت غریب الغربا ، معین الضعفا والفقرا، سلطان علی ابن موسی الرضا (ع) خدام حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) که مفتخربه حمل پرچم سبز بی بی کرامت بودند جهت شرکت در این آئین معنوی به خیل محبان خاندان عصمت و طهارت در زندان قم پیوستند.

سالهاست میهمانانی که خود میزبان بوده اند در همسایگی بی بی از کراماتش بهرمند شده اند اما حکایت جشن تولد این بیت کریم با مشارکت این خیل عظیم تفسیر دیگری دارد .زندانیان این دیار به پاس تکریم کریمه اهل البیت  که واسطه فیض بین سبب الاسباب و نیازمندیهای خویشند ، خود مجلس گردانی میکنند .

آری زندانیان می دانند شرافت این دیار(قم) به قداست این بارگاه است لذا عاشقانه عرض ارادت و ادای احترام میکنند و برپرچم ضریح مقدس عاشقانه بوسه میزنند و اشک ریزان در طلب حوائج خویش بودند.

حاضران کام خود را با نبات حرم شیرین و به نمک بی بی  متبرک و با تمسک به وجیهان عندالله (علی ابن موسی الرضا (ع) ،وفاطمه معصومه (س)) خواهان گشایش در گرفتاری و استخلاص از قید بند های دنیوی بودند .

گفتنی است در این آئین معنوی که با حضور مدیریت زندان قم ، دادیار اجرای احکام ، کارکنان زندان قم و مددجویان برگزار گردید مولودی خوانی ذاکر اهلبیت وخادم حرم شریفه در رسای  شمس الشموس علی ابن موسی الرضا (ع) و اخت الرضا فاطمه معصومه (س) به این محفل جلوه دیگری بخشید ه بود.

 


شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید  www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top