کد خبر: 307287
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۷:۱۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

مدیران و مسئولان کردستانی فوت استاد صابر را تسلیت گفتند

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، استاد محمدصابر صابر هنرمند برجسته خوشنویسی استان کردستان صبح امروز و بعد از نزدیک دو سال مبارزه با بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت.

به مناسبت درگذشت این هنرمند برجسته کردستانی جمعی از مدیران ادارات و سازمان‌های دولتی استان کردستان با انتشار پیام‌های فوت وی را تسلیت گفتند.

رئیس حوزه هنری استان کردستان با انتشار پیام تسلیتی از عموم مردم به ویژه اصحاب فرهنگ و هنر دعوت کرد تا در مراسم وداع از این هنرمند برجسته کردستانی حضور پیدا کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان نیز با انتشار پیامی درگذشت استاد محمدصابر صابر هنرمند برجسته خوشنویسی این استان را به خانواده وی و اصحاب فرهنگ و هنر کردستان تسلیت گفت.

همچنین سید احسن علوی نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی درگذشت استاد صابر را ضایعه‌ای برای فرهنگ و هنر این استان عنوان کرد.

حشمت الله صیدی شهردار سنندج نیز با انتشار پیامی درگذشت استاد محمدصابر صابر را تسلیت گفت.

همچنین شماری دیگر از سازمان‌ها و همچنین انجمن‌های فرهنگی و هنری نیز با انتشار پیام‌های درگذشت استاد محمدصابر صابر را تسلیت گفتند.

بر اساس اطلاعیه حوزه هنری کردستان مراسم وداع با استاد صابر عصر امروز سه شنبه ساعت ۱۸ در قطعه هنرمندان بهشت محمدی سنندج برگزار می‌شود.

همچنین بر اساس اطلاع رسانی صورت گرفته مراسم ختم استاد صابر روزهای چهارشنبه و پنج شنبه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در مسجد ملاویسی سنندج واقع در بلوار کردستان این شهر برگزار می‌شود.+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top