آخرین اخبار

کد خبر: 307312
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

جریمه و بهای تصاعدی برای مشترکان پرمصرف کرمانشاهی

امید علی مرآتی در گفتگو با خبرنگار اقتصادآینده، از اجرای طرح «فهام» (فرا سامانه هوشمند مدیریت مصرف انرژی) برای مدیریت مصرف در شبکه توزیع برق کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: در قالب این طرح کنتورهای هوشمندی در حوزهای مصرف خانگی، کشاورزی و صنعتی در حال نصب هستند که از امکان رصد برق مصرفی مشترکان از راه دور وجود دارد.

وی افزود: در قالب طرح «فهام» اگر مشترکی مصرف برق بالایی داشته باشد، می توان از راه دور برق آن را قطع کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه مدیریت مصرف برق و جلوگیری از خاموشی ها را نیازمند همکاری مردم و مسئولان دانست و گفت: مردم در این زمینه می توانند بسیار اثرگذار باشند.

این مسئول بیان داشت: مردم استان کرمانشاه تاکنون در این زمینه عملکرد بسیار خوب و عالی ای داشته اند که قابل تقدیر و تشکر است.

مرآتی فرهنگسازی در این زمینه را بسیار موثر دانست و ادامه داد: ما تا امروز با کمک این مردم فهیم توانسته ایم در ناحیه سبز مصرف انرژی قرار بگیریم.

وی سقف مصرف برق در نظر گرفته شده برای مناطق معمولی استان کرمانشاه را تا ۳۰۰ کیلو وات در ماه عنوان کرد و گفت: اگر مشترکی کمتر از ۳۰۰ کیلو وات در ماه مصرف داشته باشد، در انتهای دوره تابستان تخفیف خوش مصرفی برای آنها اعمال خواهد شد.

این مسئول افزود: همچنین اگر مشترکی بیش از ۳۰۰ کیلو وات در ماه مصرف داشته باشد، علاوه بر افزایش تصاعدی بهای برق، مشمول جریمه نیز خواهند شد.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top