قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 307366
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

معرفی سرمایه گذار جدید آزاد راه کمربندی قم- سلفچگان- راهجرد

معرفی سرمایه گذار جدید آزاد راه کمربندی قم- سلفچگان- راهجرد

معرفی سرمایه گذار جدید آزاد راه کمربندی قم- سلفچگان- راهجرد

تاریخ انتشار: 1398/04/27|   بازدید: 5 |  
print

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: در جلسه ای با حضور نمایندگان وزارت راه و شهرسازی و استانداری قم، طرح آزاد راه قم- سلفچگان- راهجرد مورد بررسی قرار گرفت و سرمایه گذار جدید معرفی شد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، حسن صبوری ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: در جلسه معارفه سرمایه گذار جدید این آزادراه که با حضور میرشفیع معاون ساخت و توسعه آزادراه های شرکت ساخت، بهشتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم و مشاورین طرح در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد بر تسریع در عملیاتی نمودن پروژه تاکید گردید.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد کارگروه ویژه پروژه آزاد راه کمربندی قم- سلفچگان- راهجرد با حضور معاون امور عمرانی استانداری قم، نمایندگان شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و سایر دستگاه های ذی ربط تشکیل گردد و به صورت هفتگی این پروژه را بررسی و نظارت نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم تصریح نمود: از آن جا که کیلومتر 11 آزادراه قم- تهران نقطه اتصال کمربندی جدید و اتوبان قم- تهران می باشد، از سرمایه گذار خواسته شد طرح خود را در خصوص این نقطه به عنوان ورودی شهر قم با معماری خاص ارائه نماید.

این آزاد راه 114 کیلومتری از دو بخش کمربندی غربی قم حدفاصل قم-سلفچگان- راهجرد به طول 74 کیلومتر و کمربندی جنوبی حدفاصل طرلاب تا آزادراه امیر کبیر به طول 40 کیلومتر تشکیل شده است.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top