کد خبر: 307608
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۲۰:۴۰

اقتدار بین المللی ایران در سایه تدابیر حکیمانه ولی امر مسلمین است

حجت الاسلام علیرضا عطایی مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور

حجت الاسلام علیرضا عطایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در کرمانشاه ضمن تبریک به دریا دلان سپاه اسلام در شکست ابهت پوشالی شیطان بزرگ و روباه پیر در صحنه نیلگون خلیج فارس، گفت: این روزها شاهد پیروزی سپاه اسلام و خفت و خواری نظام سلطه هستیم که امید را در امت اسلامی و ملت مقاوم ایران زنده کرد.

مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با بیان اینکه سفارش بر تقویت قدرت دفاعی امر الهی است که در آیه 60 سوره انفال می فرماید: وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ» و شما (ای مؤمنان) در مقام مبارزه با آن کافران خود را مهیا کنید، افزود: عمل به آموزه های قرآن در خصوص تقویت قدرت بازدارنده گی چشم طمع دشمنان اسلام وانقلاب اسلامی را ناکام و نا اُمید کرده است.

وی با اشاره به اینکه دولت آمریکا روزی به افسر ساقط کننده هواپیمای مسافربری مدال افتخار داد، فکر نمی کرد که دست قدرت خدا از آستین دریادلان سپاه درآید و انتقام بگیرد، ابراز داشت: قدرت ولایت در معادلات بین المللی، محاسبات ترامپ را بهم ریخت.

حجت الاسلام عطایی با اشاره به اینکه نیروی دریایی سپاه با اقتدار و طبق قوانین بین الملل نفتکش متجاوز انگلیسی را توقیف و پوزه روباه و روباهان استعمارگر را بر زمین مالید و به تب و تاب انداخت، گفت: برخورد انقلابی با متجاوزین به آبهای سرزمینی خلیج فارس، نشان از مجد و عظمت اسلام، نقطه عطفی در تاریخ ایران و درس عبرتی برای استعمارگران خواهد بود.

مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با اشاره به اینکه پیشرفتهای غرور آفرین دانشمندان ایران اسلامی در 40 سال گذشته، عزتمندانه ما را به قله های  افتخار و سربلندی رسانده که نوید بخش آینده ای روشن است، اظهار کرد: اقتدار بین المللی ایران اسلامی در سایه تدابیر حکیمانه ولی امر مسلمین است.

حجت الاسلام عطایی با بیان اینکه استقامت و پایداری در برابر کُفّار توصیه خداوند است که در سوره توبه آیه 12می فرماید:« فَقَاتِلُوا أَئِمَّةَ الْكُفْرِ إِنَّهُمْ لَا أَيْمَانَ لَهُمْ لَعَلَّهُمْ يَنْتَهُونَ»،« با آن پیشوایان کفر و ضلالت کارزار کنید که آنها را عهد و سوگند استواری نیست، باشد که بس کنند.» افزود: آموزه های قرآنی، مسئولان حکومت اسلامی را امر به مقاتله و مقابله با سران کفر نموده، نه مذاکره، چرا که آنها به عهد و پیمان پایبند نبوده و آن را عملاً در برجام نشان دادند.

وی با بیان اینکه به هر حال تمام اقتدار و پیشرفتهای بین المللی در سایه دین و رهبری دینی و رهنمودهای ولی امر مسلمین(دام ظله العالی) است،گفت: حوزه انقلابی گوش بفرمان امامین انقلاب بوده و هم اکنون ولی امر مسلمین لب بگشاید، سربازان مومن او هزاران عزت می آفرینند.

مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور در ادامه با اشاره به اینکه عملکرد کوتاه مدت رئیس دستگاه قضاء در مبارزه با فساد امید را در دلهای مومنین انقلابی و عدالتخواه زنده کرد، گفت: قوه قضائیه با رانت خواران، نجومی بگیران و سوء استفاده کنندگان از بیت المال با جدیدت برخورد کند.

 

انتهای پیام

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top