کد خبر: 307614
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰

پژوهشگران حوزوی و دانشگاهی، نواقص سبک زندگی را شناسایی کنند

حسین بنیادی

حجت الاسلام و المسلمین حسین بنیادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری«حوزه»،با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: شناسایی و احصاء این موارد از سوی محققان و پژوهشگران حوزوی و دانشگاهی بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری می تواند به مسئولان و مدیران در رفع این نواقص و آسیب ها و ضعف ها ، کمک شایان توجهی کند.

وی افزود: امروزه سبک زندگی تاثیر قابل توجهی در مناسبات اجتماعی، فرهنگی و حتی سیاسی جامعه ما دارد و از این رو باید در برنامه ریزی ها و تصمیم گیری ها ، همواره به این مهم توجه ویژه داشت.

این استاد حوزه همچنین گفت: با توجه به جنگ نرم فرهنگی دشمن که در بسیاری از موارد تغییر در سبک زندگی افراد جامعه ما به خصوص نسل جوان را نشانه گرفته، لازم است که ما هم در مقابل اولاً طرح ها و برنامه های دشمن را بشناسیم و ثانیاً هم این که متناسب با نقشه دشمن، راهکار لازم را اتخاذ کنیم.

وی یادآور شد: البته گاهی به صورت شعاری و یا در قالب برگزاری همایش ها و اجلاسیه هایی ، این مسایل مورد توجه قرار می گیرد که تجربه نشان داده این برنامه ها تاکنون فی نفسه تاثیر مشهودی نداشته و آن چه مورد انتظار است اقدام و عمل هوشمندانه ، به موقع و به اندازه است.

حجت الاسلام و المسلمین بنیادی افزود: در این رابطه تشکیل هیئت های اندیشه ورز یکی از اقدامات لازمی است که به شناسایی دقیق مشکلات و نقاط ضعف کمک می کند و البته پس از این مرحله باید به سمت مطالبه گری از مسئولان برای رفع این مسایل همت گماشت.

۳۱۳/۸

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top